Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen erős alhasi fájdalom...

8 hetesen erős alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthéten voltam ultrahangon akkor minden rendben volt,bár csak szívpulzálás volt. 2 hét múlva kell mennem újra.

Viszont most 2 napja már annyira fáj alul a hasam,sehogy nem akar elmúlni. Fáj,feszül,húzódik. Valami borzalmas. Ha oldalra fordulok fekve,olyan mintha egy tégla lenne a hasamba és lehúzna és mégjobban fáj.

Ez a második terhességem,elsőnél nem emlékszem,hogy lettek volna ilyen bajaim.

Progreszteron kúpot használok plusz progi szurit is szúrok. Lombikos kismama vagyok. Gondolom ezek mellett meg sem indulna a vetélés ha az lenne a gond? :/


2021. júl. 26. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De, megindulna a vetélés. Én holnap felhívnám (ha ma már semmiképp sem lehetséges) az orvosomat aki végezte a beültetést.
2021. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem progeszteron hiány okozná a vetélést, akkor megindulhat. Nálad nyilván progihiányról nincs szó. De egyáltalán nem biztos, hogy gond van. Viszont én a helyedben elmennék orvoshoz, addig pedig pihenj és szedd a magnéziumot, akár emelj az adagon. Az normális, hogy görcsölget meg mindjárt megjön érzése van az embernek, de ha már borzalmasnak írod le a fájdalmat, akkor nézzen meg egy orvos szerintem. Nyilván ilyenkor nem tud csinálni semmit az orvos, ha ne adj isten gond lenne, de te is nyugodtabb lennél, hogy látott doki. Kitartás!
2021. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem progi mellett ismszépen megindult a vetélés, de szívhang sem volt még, szóval más a helyzet.

A másik 2 megmaradt terhességnél nagyon sokat görcsöltem így, magnéziumot szedtem rá.

2021. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ő már “átadott” a saját orvosomnak. De őt is csak szerdán fogom tudni elérni sajnos. :(
2021. júl. 26. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól még egy kérdést megér... annyi pénzért amit ráfordítottatok.
2021. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Görcsölni nem görcsölök,ez kimondottan fáj,mintha szétszakadnék. Nem tudom h leírni.

Mindig nagyon görcsölős voltam mensinél,de még az is jobb volt ennél.

Magnéziumot nem szedek még,de akkor holnap veszek hátha.

Én nem tudom ennél a terhességemnél minden van.. brutál mellfájdalom,hányás,hasmenés,fáradság és most még ez is..

Az elsővel semmi bajom nem volt..


Nagyon szépen köszönöm,hogy írtatok! <3

2021. júl. 26. 17:50
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez jelezte, hogy baj van. Nem görcsöltem, hanem szúró, feszítő érzés volt.

Elhalt a babám a 8.héten. 9 hetesen műtöttek. Progit is szedtem pedig


Én bemennék az ügyeletre megnézetni, főleg lombikosként 🤷‍♀️

2021. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nálunk itt nincs ügyelet,ahol megtudják nézni. Még napközbe sincs ultrahangos orvos. 40km-re van a kórház,de oda nem tudok bemenni sajnos,max holnap.

De akkor nem siették el a műtétet ezekszerint.. :( Nem is indult el a vetélés magától?


Nagyon sajnálom! :(

2021. júl. 26. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is 35km a kórház, de megoldottuk 🤷‍♀️


Ez a protokol, valamennyi időnek el kell tellnie a megallapítás/műtét kiírás és maga a műtét közt, hátha történik valami csoda.

Nem indult be. Ennyi volt, hogy a műtétig így fájt a hasam.

Emellett a terhestünetek (hányás, émelygés stb...) mütét utánig elkísértek.


7es voltam.

2021. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát holnap meglátom mi lesz. Aztán majd attól függ letudom e rakni valahova a lányom neg betud e valaki vinni meg meg is várni amég megnéznek. A férjem külföldön van,úgyhogy így húzós most. :(

Hát nem semmi,hogy még húzzák is akkor a dolgot.. :(

2021. júl. 26. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!