Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen szúró alhasi...

10 hetesen szúró alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés

10+4 hetes várandós vagyok.

Tegnap óta (főleg mozgásra) szúró fájdalmat érzek pár másodpercig (max fél perc) aztán elmúlik. Mindkét oldalon, felváltva. Nem halok bele a fajdalomba, de érzem.

Emellett olyan furi az alhasam. Mintha mázsás kő lenne benne vagy nem tudom.

Bajt jelent? Szaladjak dokihoz? December 10.-én kell mennem.


2020. nov. 29. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én akkor éreztem ilyet amikor nyúltak a szalagok bár még nem 10 hetesen. Szerintem abból nem lehet gond ha rákérdezel a dokidnál. Inkább feleslegesen mint hogy gond legyen. ☺️
2020. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen normális. Valahogy el kell férnie egy átl. 3 kilós babának :)
2020. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor ez az érzésem, mintha egy nagy kő lenne bennem. Aztàn van, hogy semmit nem érzek egy pár napig. Én kétszer is véreztem, úgyhogy ha bármit érzek, azonnal megijedek, de az én orvosom azt mondta, hogy ez gyakori tünet.

Akkor szoktam ezt érezni, amikor egyébként annyi erőm sincs, hogy elmenjek a mosdóba, egész nap tehetetlenül fekszek, és folyton borzasztóan fázok.

Te érzel ilyent?

En most vagyok 8 hetes 3 napos

2020. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!