Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Stresszes szellemi munkából...

Stresszes szellemi munkából hányadik héten mentél táppénzre?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozom, de ez nem könnyít azon, hogy az ügyfelek napjában többször küldenek el melegebb éghajlatra, indokolatlanul (ügyfélszolgálat).
2021. júl. 27. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Én az utolsó hétig, de ha találtak volna valakit a helyemre akkor kB a 7. hónapban már mentem volna...

Mérnök asszisztens vagyok egyébként


Szerintem ha teheted menj, én is azt kívánom utólag bár mentem volna 🙂

2021. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Első gyerekkel 7 és fél hónaposan maradtam otthon. Másodikkal is kb 7 hónaposan, mert akkor zárt a bölcsőde. :D
2021. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szintén ügyfélszolgálat. 30 héten mentem el, de én megbántam, untam magam otthon egyedül, nem lehet hetekig, hónapokig, minden napra, másnapra, hétre programot szervezni mert senki se ér rá, pláne nyáron.
2021. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38
2021. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Gyerek mellett is dolgoztam otthonról, nem vettem ki szabit. A 6 hetet pihentem le.
2021. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
36+4 volt az utolsó munkanapom, akkor adtam át az utolsó projektemet. 31. Héttől home office-ban, nekem nagy könnyebbséget jelentett, egy órával tovább alhattam, ha akartam lepihentem ebéd szünetben.
2021. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Végig terveztem, de 28 hetesen adtam fel, mikor kórházba kerültem. Vélhetően a stressz miatt
2021. júl. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!