Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 16 hetes terhesként kiderül...

Ha 16 hetes terhesként kiderülne, hogy biztosan súlyos beteg lesz a babátok (szellemileg), de teljesen életképes, mit tennétek? (Tervezett baba esetén! )

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha súlyosan szellemi fogyatékos, akkor nem életképes. Elvetették azonnal, de nem vagyok abortusz párti.
2017. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem enyhe, de életképes.......
2017. nov. 28. 20:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként súlyos szellemi fogyatékosok is élnek körülöttünk, csak mondom.
2017. nov. 28. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én semmiképp sem tartanám meg, ezzel a férjem is egyetért.

Idegileg sem érzem magam erősnek egy beteg babához és anyagilag sem engedhetnénk meg, hogy ne dolgozhassak egy beteg gyerek miatt.

2017. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szellemi serult gyereket nem tartanek meg semmikeppen, ne szenvedjen.
2017. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, minek kérdezel, ha azonnal lepontozol mindenkit aki nem tartaná meg???


Tán adsz pénzt hozzá, hogy otthon maradjak egy sérült gyereket ápolni???

2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Provokatív kérdés és én sem tartanám meg amivel a férjem is egyet ért. Nem vagyunk abortusz pártiak de ez a születendő gyermek érdeke is. Nem lenne normális, teljes élete és az nem élet , kínzás. De ismerek embereket akik megtartották ma már úgymond bánják mert rájöttek , hogy önzők voltak saját magukkal szemben és így csak szenved a gyerek. Nekik még nagyobb szenvedés ezt látni minden nap.
2017. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elvetetném.Pokoli döntés lenne,de az egyetlen jàrható út.
2017. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvetetném. Nem tehetném ezt a terhet a már meglévő, esetleg később még születendő gyermekeim vállára.

Még ha én meg is birkóznék vele, előbb-utóbb már nem leszek, és akkor bizony a testvérekre marad.

2017. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kisbabát várok, most vagyok 13 hetes, pár napja beszéltük párommal, ha kiderülne ilyesmi, mi is el vetetnénk, hiába szakadna meg a szívünk érte, hosszú távon nehezebb érzelmi s anyagi nehézségek lennének.
2017. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!