Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vissza enged az orvos?

Vissza enged az orvos?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes lettem de még csak a 3. hónapban vagyok. Görcsölök, egyelőre még pihenek, de most fogják még megmondani, hogy mi a helyzet. Szerintetek ha jobban leszek, van esély rá, hogy visszaengednek? Szeretnék menni, bár elég kényelmetlen a munka.

Sajnos több ismerősöm azzal riogat, hogy nem valószínű, hogy visszaengednek, ha egyszer táppénzre írtak veszélyeztetett terhesen. Nektek mi a tapasztalatotok?



2021. júl. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem visszaengedtek, de 15 hetesen újra táppénzre vettek, akkor már végleg.
2021. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
9-es kóddal vagy táppénzen? Azzal nem lehet visszamenni, én úgy tudom.
2021. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem engedtek vissza veszélyeztetetten.
2021. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

1, ha veszelyeztetett terhes vagy, 9es kód.. az a szülésig tart, nem veletlen vagy ebben a kategóriában...


2, neked fontosabb a munkád, mint a babád?! Elgondolkodtató...


3, ezt a kérdést is megfogalmazhattad volna, mert 2xi olvasára esett le, hogy igazábol a munkáról van szó, mert csak azt írod, visszaengednek-e... de hogy hova?!

2021. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem simán meg lett szakítva a 9-es kódú táppénzem, nincs akadálya. Ha az elején pl. van egy hematoma, ami miatt pihenni kell, aztán felszívódik, vagy fedi a lepény a méhszájat, de aztán feljebb megy, miért kéne még hónapokig otthon hesszelni?
2021. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek kivéve a 4. hozzászólónak, akkor lemondok róla.

4. Gondolom te tökéletesen belelátsz mindenki életébe és sose hibáztál még. Másnak sikerült felfognia, gondolom akkor nem haltál bele, hogy futtában kérdeztem és nem fogalmaztam pontosan.

Az is elgondolkodtató, hogy annyi az életed, hogy gyakoribb okoskodsz. De én nem szólok bele, csak nyugodtan.

2021. júl. 28. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem engedtek vissza.
2021. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!