Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedhető a...

Terhesség alatt szedhető a panangin forte?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a kardiológus orvos mondhatja meg.

Ne civilekre bízd magad.

Speciális, hogy áldott állapotban vagy.

2021. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivbeteg vagy?
2021. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívbeteg. Terhes.
2021. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 A Panangin Forte filmtabletta hatóanyagai fontos szerepet játszanak a különböző anyagcsere-folyamatokban, az idegek, az izomzat, valamint a szív- és keringési rendszer működésében.

Ez a készítmény a táplálék magnézium- és kálium tartalmának kiegészítésére, továbbá a kezelőorvos jóváhagyásával bizonyos idült szívbetegségek (szívelégtelenség, szívinfarktus utáni állapot) és bizonyos szívritmuszavarok kiegészítő kezelésére szolgál.


Ertettem a kerdest de rakerestem mire jo, tehat a kerdesem h a terhes (!!!) Kerdezo szivbeteg-e vagy miert gondolja h orvos megkerdezese nelkul neki erre a szivgyogyszerre szuksege van.

2021. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég bobyolult a helyzetem.A második babánk szteroidos kezelés mellett tudott megfoganni, akkor orvos mondta hogy szedjem a panangin forte-t mert az segíti lejjebbvinni a pulzusomat amit a szteroid megemelt. Év elején covidos voltam és azóta néha magas a pulzusom, amit most az új terhesség picit megint megemelt.Szóval alkalmanként szedek panangint, amikor nyugalmi állapotban is magas a pulzusom.Nőgyógyásztól elfelejtettem megkérdezni, de holnap beszélek a házi orvossal és a védőnővel.Én úgy gondolom, hogy egyébként szabad (ha a második terhességenél is lehetett) de mégis picit bizonytalanság van bennem.
2021. júl. 29. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Így teljesen jogos a kérdés.
2021. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mindenkinek akit érdekel a kérdés, vagy később érdekelni fog orvos és védőnő is megerősített benne, hogy terhesség alatt is nyugodtan lehet szedni a panangin forte-t.Szép napot mindenkinek!😊
2021. júl. 30. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom azóta már kaptál választ, de nekem pont a házi orvosom mondta, amikor kiderült a terhesség, hogy kezdjem el a Panangin szedését, mert brutálisan magas pulzus értékeim voltak (meg mellé nagyon alacsony vérnyomás). Én minden reggel szedem. Nekem azóta szűnt meg a nagyon erős szívdobogás érzés és a folyamatos szédülés, úgyhogy azóta is nagyon hálás vagyok ezért a tanácsért. Jó egészséget nektek, kedves kérdező! 🥰
2021. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!