Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák gondot...

Szabálytalan petezsák gondot jelent?

Figyelt kérdés

Júni 20 volt az ultolsó menzesz. 30 naposak a ciklusaim, általában a tesztek alapján 16-17.ciklusnapon ovulálok.

Múlt héten pozitívat teszteltem, tegnap voltam dokinál elvileg 5+4 hetes lettem volna, de csak 6mm petezsákot látott és mellé van írva a leletemen, hogy szabálytalan...az is rá van írva, hogy 5 hetes élő terhesség. Nem mondta hogy gond lenne, csak hogy még nagyon pici, és 2 hét múlva vissza rendelt.

Viszont 2 vetélés miatt azt mondta veszélyeztetett terhesnek számítok majd valószínűleg...

van okom az aggodalomra? :(



2021. júl. 30. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában túl sok jót nem jelent, de még bármi alakulhat.
2021. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2021. júl. 30. 07:48
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan ekkor voltam dokinál, nekem azt írta, hogy "petezsák kezdemény", de ugyanúgy 6mm volt. Ne keseredj el, még bármi lehet. 🙏
2021. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A szabálytalan alak arra utal, hogy esik össze. Tehát elindult, de...

Nem sok jót jelent

De ne így legyen

2021. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem, hogy mivel még nagyon picike, és alig látszik, azért szabálytalan. Elég nehéz volt a dokinak egy normálisabb képet készíteni, mert nagyon elbújt :)
2021. júl. 30. 08:21
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
3as vagyok, nekem annak idején egy kifli alakja volt, de a doki nem mondott rá semmit, csak amit írtam, azóta már egy 22 hetes kisfiú lakik ott 😊 nálad nem részletezte mi az a szabálytalan? Vagy csak hogy nem kör formája van? Mikor kell visszamenned?
2021. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 3 terhességem volt, kettő maradt meg, mindhárom kb ilyen volt az uh-on az elején, szóval még bármi lehet! Drukk
2021. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem említette a szabálytalan petezsákot, már csak a leleten láttam.

Annyit mondott nagyon picike még, 2 hét múlva menjek vissza.

Miközben néztük az ultrahangon akkor sem említette, hogy formátlan vagy bármi hanem hogy itt van és akkor több szögből megmérte. Nagyjából 5 hetesnek ítélte meg és ennyi. Nem is ijesztgetett, hogy baj lenne. Csak itthon olvastam a leletet és akkor zavart, hogy ez meg mit jelent, aztán megláttam és azonnal frászt kaptam...

2021. júl. 30. 09:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem minden orvos ijesztgeti feleslegesen a pácienseket. Ha nem 1000%-ig biztos, hogy gond van, akkor minek paráztasson. Ő írta amúgy a leletet, vagy az asszisztens?
2021. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ő írta. Pontosan ez van rajta:

Petezsák: 6mm - szabálytalan

Egyéb: méhen belül 6,2 x 6,6 mm-es felritkulás látható

Élő 5 hetes terhesség.

Terhpr: 2 hete pozitív

Gravidita. S. 5+ die4

Vissza: 2 hét múlva

2021. júl. 30. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!