Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák gondot...

Szabálytalan petezsák gondot jelent?

Figyelt kérdés

Júni 20 volt az ultolsó menzesz. 30 naposak a ciklusaim, általában a tesztek alapján 16-17.ciklusnapon ovulálok.

Múlt héten pozitívat teszteltem, tegnap voltam dokinál elvileg 5+4 hetes lettem volna, de csak 6mm petezsákot látott és mellé van írva a leletemen, hogy szabálytalan...az is rá van írva, hogy 5 hetes élő terhesség. Nem mondta hogy gond lenne, csak hogy még nagyon pici, és 2 hét múlva vissza rendelt.

Viszont 2 vetélés miatt azt mondta veszélyeztetett terhesnek számítok majd valószínűleg...

van okom az aggodalomra? :(



2021. júl. 30. 07:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy kicsit zavaros amit ír az orvosod. A terhesség akkor élő, ha a petezsákban már embrió van szívműködéssel vagy szívcsőpulzációval. Addig nem számít élő terhességnek.

A másik meg, hogy ha már 2 hete pozitív a terhességi teszted, akkor a szabálytalan petezsáknál többet kéne látnia az orvosnak, legalább szokhólyagot a petezsákban.

Én lehet, jövőhéten elmennék másik orvoshoz, lehetőleg magánba. Az ultrahang gépek között ég és föld a különbség, nagyon nem mindegy mivel néznek. Főleg, amikor még ilyen kis terhes vagy.

2021. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is hallottam, így nekem is érdekes volt a lelet.

Ő is magán orvos, de már nem hiszem, hogy elmegyek közben máshová, mert aug. 11.van a következő időpontom.

2021. aug. 2. 15:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja értem, hát igen, az már nem sok idő. Szurkolok!
2021. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nah én most megnéztem az uh képed.

Ez tényleg szabálytalan petezsák, de én nem látok benne semmit.

Tesztet azóta csináltál?

Tüneteid vannak már?

Egy labor bhcg jó lenne.

2021. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tesztet nem csináltam azóta, nem éreztem szükségesnek.

Tünetek vannak, sőt egyre több.

A mérete alapján 5 nappal később fogant, mert ott 4+6nak felelt meg, ami simán lehet,mert nekem 30-31 napos ciklusok mellett, van hogy 17-18 napon van csak ovu.

Vérvételt nem is kért a doki, és nem is gondoltam, hogy kellene miután UH-n látszott már valami.

Szerintem türelmesen kivárom ezt az 1 hetet és majd kiderül mi a helyzet :) én pozitív vagyok

2021. aug. 3. 03:00
 16/16 anonim válasza:
100%
Kérdező mi lett végül?
2021. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!