Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a túlzott...

Mennyire normális a túlzott izzadás az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés

Fázós típus vagyok, de ez a nyár kikészít. Akkor tűnt csak fel ez az izzadás mikor Férjem szerint kellemes idő volt. Általában Ő az aki nem bírja a meleget még csodálkozott is mitől folyik rólam így a víz.

Ez 3. Terhesség 2.at indítani kellett toxemia kezdődő jelei miatt. 1. Se volt zökkenőmentes.

Lábam dagad. 39 hétben vagyok



2021. júl. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 31hetes vagyok, de én is izzadok mint a ló. Pedig sosem voltam az a típus.

Van egy 2 évesem, ő áprilisi. Vele is kb a 30.hét fele kezdődött. Néztek is hülyén, mikor februárban pulcsiban sétálgattam és vert a víz.


Szoptatás alatt meg mégdurvább lett.

2021. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam novemberi születésű, olyan szinten izzadtam állandóan, hogy kabátot nem is vettem, egy vékony pulcsiban kihúztam a csípős reggeleket, mikor mentem pl NST-re. Minden kismama sál, kabát, vékony pulcsi, vastag pulcsi, én meg...

Mindig is fagyos voltam, de aztán szülés után is úgy maradtam, azóta állandóan izzadok.

2021. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn most a 13. hètbe vagyok, de már most izzadok nagyon, pedig èn is az a fázós típus vagyok, most meg ez a nyár az amit nagyon nem bírok.
2021. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
terhesség alatt változnak hőháztartás és a hormonok is
2021. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!