Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Hány napos székrekedé...

Anyukák! Hány napos székrekedés utàn érdemes aggódni?

Figyelt kérdés

Eléggé kínos a kérdés.

21 hetes terhes vagyok.

Az elejétől vannak rosszabb időszakok a kakálás terén, de ez most talán a legrosszabb.

Szerda este volt utoljára rendes széklet, csütörtök semmi, tegnap egy kevés, és ma, azaz szombaton semmi.

Minden praktikát bevetettem, de semmi se használ. Ittam kefirt, szedem a magneziumot, rengeteg folyadék, utifű maghéj, sétáltam egy nagyot, meleg fürdő, de semmi.

Mikor kell aggódni?

Ha orvoshoz megyek, mit tud csinálni velem?

Gyógyszertári készítményt nem merek bevenni.

Soha életemben nem volt ezzel problémám, és most egész napokat tesz tönkre az egyébként probléma mentes terhességemben.

Köszönöm annak aki válaszol.



2021. júl. 31. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az aszaltszilvalé drága. De ha veszel aszalt szilvát, azt este beáztatod, és reggel az egészet megiszod, a szilvából is nap közben bekapkodsz, akkor

fellazítja, és mindent rendbe tesz.

De ne akkor edd, amikor már gond van. Ha mindennap eszel az aszalt szilvából, akkor rendben tartja.

2021. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!