Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek a babája...

Anyukák! Akinek a babája hozzátáplálás mellett anyatejen kívül nem fogad el más folyadékot, és emiatt szorulása van milyen megoldás vált be nála?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges neki mást adni, kivéve ha már 1-2 étkezés ki van váltva. De akkor sem muszáj, mert az anyatej jó szomjoltó is. Nem a víztől vagy a teától fog könnyebben kakilni. Próbálj olyan ételeket adni neki amik nem fogják a hasát. Pl őszibarack, és a hasfogókat meg kerülni. Ha még az elején vagytok, akkor meg nyugi, idő kell neki amíg a kis gyomra rááll a szilárd kajára.
2012. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lànyom 10hónapos koráig nem fogadott el más folyadékot pedig már mindent evett jóformán. Egy éves korára vàlasztottam el, ahogy vettem el a cicit úgy fogadta el az innivalót. Kakilással még mindig szenved 2- 3 naponta tud csak kakálni és akkor is beleremwg mindene annyira nyomja pedig nagyon vàltozatosan mindenfélét eszik és iszik is sokat. Egyszerűen ilyen fajta...
2012. nov. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk általában bejött, ha én szilvalevet ittam, hamarosan a babánál is jelentkezett az eredmény, ahogy a tejjel átment.
2012. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiki01 ***** válasza:
A folyadék tényleg nem oldja meg a székrekedést, de ha mindenáron itatni akarod akkor eleve csináld hígra a kajáit, olyan krémleves állagúra.
2012. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!