Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panoráma (vagy más) tesztet...

Panoráma (vagy más) tesztet ismételni kell, mert nem tudják kielemezni. Járt más is így?

Figyelt kérdés
Kevés magzati dns-t találtak a véremben, ezért ismétlést kérnek.
2021. aug. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak részben, mert kifizettük a DiGorge Sy. meghatározását, és ahhoz több DNS kellett volna. A többit elvégezték.

Végül nem mentem el ezért még 1x, mert máskülönben semmi rendellenest nem láttak UH-on.

2021. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem elmondták, hogy ilyen előfordulhat, ritka de van ilyen, ez esetben nem kell aggódni, csak (természetesen ingyen) ismételni kell a vérvételt. Nekem egyébként nem kellett szerencsére, 8,0 % volt a magzati DNS arány a 11. héten amikor levették a vért a teszthez.
2021. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Többségben ha 5% alatti a dns arány akkor kérnek ismétlést, ez többnyire akkor van ha valaki túl korán végezteti el a tesztet. Meg kell ismételni a vérvételt és ennyi, önmagában bajt nem jelent és extra költséggel sem jár, csak nyilván pluszban a várakozás azért idegörlő.
2021. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Prena teszten voltam, nem sikerült elsőre, pedig nem is voltam korán (13. hét). Ismételtek, de másodszorra is kevés volt a magzati DNS. A pénzt visszautalták.
2021. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nifty 12. heten. Ismetelni kellett, amire végül a 14. héten került sor. Az már megfelelő volt.


Nem kell izgulni, direkt kihangsúlyozták, hogy ez lehet technikai probléma is ( hűtési lánc, szállítás, megalvadt...bármi).

2021. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, elég idegőrlő, hogy már az eredményt vártam, de még hetek, mire kapok valamit. Na mindegy.

2021. aug. 5. 16:20
 7/8 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolót kérdezném, hogy mentetek tovább egyéb vizsgálattal vagy ennyiben lezártátok a kérdést?
2021. szept. 20. 14:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki később olvasná:

levetettem a Verifi tesztet, mert azt olvastam róla, hogy más a technológiája, nem választja szét az anyai és magzati dns-t, viszont sokkal komolyabb maga a vizsgálati módszer és sokkal kevesebb arányban lesz értékelhetetlen a minta.

Hétfőn vették le a vért, szerdán került a laborba, ma jött az e-mail. Leletet külön kell lekérni, de már az e-mail leírta, hogy a vizsgálat során számbeli eltérés nem igazolható.


Egyszóval: a Panoráma tesztet senkinek nem ajánlom, az apróbetűs részt, hogy sok esetben nem lesz sikeres, nem árulják el, csak ha már benne van az ember.

A Verifi tesztet kezelő orvos is mondta, hogy nagyon sok Panorámás jön ezzel hozzájuk.

2021. szept. 25. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!