Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még befordulhat a magzat?

Még befordulhat a magzat?

Figyelt kérdés
34+2hetes vagyok, de még mindig nincs befordulva. Kisfiam már ilyenkor rég be volt.

2021. aug. 8. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anno azt mondták,hogy még születés előtt is befordulhat, nem lehet kiszámítani. A fiam is faros volt, de mivel a 37.héten is az volt így mondták,hogy 39.hét elején kiveszik ha úgy marad. Úgy maradt, csm lett belőle,de utólagosan kiderült, szív alakú a méhem ezért nem tudott befordulni. Ha neked nincs ilyen gond,még hátha sikerül..
2021. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg bármikor,de gyakorlatilag már nem valószínű.
2021. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 36. hét végén is azt mondták, hogy még van idő, de már nem valószínű, hogy befordul. Fel is vettek az osztályra, császárra még nem írtak ki, de rá 2 napra 37. héten beindult a szülés, így sürgősségi császár lett.
2021. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majdnem 39. Hètnèl jàrtam, amikor befordult a lànyom.

Spinning babiek gyakorlatra keress rà, valamint külső fordìtàs is lètezik (nem mondok ròla vèlemènyt, de letezik)

2021. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy be fordul? Hogy lent van a fejecske?
2021. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32hetesen fejvégű volt,majd egyik este arra ébredtem,hogy nagyon mozog,atfordult. 36.heten pedig vissza és már maradt is fejvégű fekvésben.
2021. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten fordult be.
2021. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!