Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg normális ilyen...

Ez tényleg normális ilyen mértékű hányinger terhesség alatt?

Figyelt kérdés
12+6-nál járok, de semmit nem csökken. Reggeltől estig iszonyú hányinger gyötör. B6, kóla, gyömbér, keksz, meg minden praktika, amiket olvasok, semmi nem enyhít. Akkor a legrosszabb, amikor éhes vagyok, és nem tudok azonnal enni, akkor hányok. Mindig minde savas. Amikor hányok vagy savas vagy epés. A Rennie-től is hányingerem van, ki is jön. Édeset nem nagyon eszek, mert attól is savam lesz. De nagyjából mindentől. Szinte alig van olyan nap, hogy ne hánynék valami savasat. Ez a harmadik terhességem, de ennyit még nem szenvedtem. Ez tényleg normális? Tényleg el kell viselni az egésznapos sav és epe hányást? Vagy van megoldás?

2021. aug. 8. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent kihánytam végig, úgy lefogytam, hogy a csecsemős nővérek jöttek csodálkozni milyen lapos hasam van szülés után 1 nappal, ez volt az egyetlen előnye, borzalmas, normális egyébként, van aki így megszívja.
2021. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyermekem van de én kb 15.hétig minden nap vagy 10x hánytam. Nagyon sok epe, vizet is alig tudtam inni, kijött egyből. Egyszer majdnem mentő vitt el..

de annyit tudok mondani vége lett, túl éltem, én sem hittem volna hogy ennyire durva tud lenni. Én 6 hetesen kezdtem. Kitartást!

2021. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az orvos tud neked felírni savlekötőt, ami tényleg használ, én is kaptam mikor már más nem segített. Ezen kívül ha nem próbáltad még, akkor ajánlani tudom a dm fehér mandulakrémjét (100% mandula), abból egy egy kanál nekem sokszor segített kisebb hányingernél. Kitartás!
2021. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En majdnem végig hánytam... Naponta többször is. Őszintén szólva k.rva sz.r érzés, olyan volt a terhesség, mint egy hoooooosszu betegség. Nekem a cukorterhelest se tudták emiatt megcsinálni. Nincs tanácsom sajnos, csak együtterzek, ha ez számít.


Próbáld meg a Renniet egyben lenyelni.

2021. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ilyen a második terhességem is.

Most is kórházban kötöttem ki,mert kiszáradtam,előzőleg is.Nem hiszik el,hogy megiszok napi 2l-t..

2021. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

A Rennie-től akkor kezd hányingerem lenni, amikor elkezd a gyomromban dolgozni.

2021. aug. 8. 14:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél a ahogy megittam a cukros vizet, azzal a lendülettel ki is jött. De a doki azt mondta, nem kell megismételni. A másodiknál bent maradt, de nem sokon múlott. Alig bírtam visszatartani. Most érdekes lesz, mert ha felébredek és kb 5-10 percen belül nem eszek valamit, akkor hányok. Az édestől meg több savam lesz. Szerintem ettől a terheléstől jobban félek, mint a szüléstől 😂
2021. aug. 8. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jéézusom,tényleg van 2 vércukor terhelés is.Mit vállaltam megint..ki fogom hányni,rosszul leszek, mert enni nem lehet előtte,és utána sem ameddig nincs egy óra múlva vérvétel..🤦
2021. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én a 16. hétig voltam rosszul,ott volt egy előrehozott cukorterheles is,ami nem sikerült így...24-en ismételték.
2021. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Pfu nekem vészes hányásom volt a 30.hétig. Ez azt jelenti,hogy napi legalább 30szor!!! hánytam. Az ég világon semmi nem segített. Hányás után vizet öntöttem magamba, hogy azt hanyjam.Heti 2szer kaptam infúziót. Borzasztó volt. Az utolsó 4 hetet tudtam élvezni igazán. Akkor mindent felzabáltam,híztam is. És hogy ne legyen minden szép és jó,36 órát vajúdtam ebből 15öt már oxival és ott újra hánytam.
2021. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!