Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vérvétel elmaradt,...

16 hetes vérvétel elmaradt, pótolható még?

Figyelt kérdés

Alapból későn kezdődött nálam a terhesgondozás, mindennel kapkodni kellett, hogy időben meglegyen, és valahogy kimaradt.


Holnap megyek cukorterheléses vérvételre, esetleg van értelme felhozni, megcsinálják, vagy ezt csak akkor lehetett volna?


27 hetes vagyok most, első terhesség.



2021. aug. 11. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

16 hetes vérvétel? Nincs olyan.

1. Trimeszteri van, 2. Trimeszteri + cukor terhelés és a 3. Trimeszteri.

2021. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz 16 hetes vérvétel alatt? Trimeszterenként van egy, én a 9. hét után 25 hetesen voltam.
2021. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A HBsAG és a VDRL hiányzik.


Mikor az első vérvételen voltam, akkor adtak egy kis papírt ,hogy egy hónap múlva menjek vissza vele, és nekem ez felejtődött el valahogy.

2021. aug. 11. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőlem is vettek vért a 16. héten (pontosabban én már a 17.-ben voltam), azt mondták, genetikára. De úgy látszik, nem mindenhol van ez így.
2021. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan jelentkezz vérvételre a papíroddal. Ott majd mondani fogják ha esetleg új beutaló kell a dokitól.
2021. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt akkor.

Kb a 10.héten voltam, aztan a 24en a cukorterhelésen, majd 36hetesen megyek a 3.ra.

2021. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hepatitis és szifilis tesztek, ha pozitív kezelni kell, mert a baba is fertőződhet, vagy koraszülés lehet. Kötelező vizsgálatok, menj el rá, bármikor kimutatható, nem terhességi korhoz kötött.
2021. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, kiderült, hogy amit kaptam papír, csak egy lelethez van amit nem vettem át, mert ugye erre kellett varni egy hónapot.( valamiert ezek később készülnek el, de az első vérvételből nézik, nem kell újat szúrni, ahogy én hittem ). Gond nélkül megkaptam most ,mikor mentem a cukorterheléses eredményéért.
2021. aug. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!