Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell használni a...

Meddig kell használni a progeszteron kupot? Ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés
Inszeminacio után egyből használtam, aztán emelni kellett mert barnaztam (400*2). 10 hetes uhn a nődokim mondta hogy hagyjam abba fokozatosan a 12.hettol. pont amikor betöltöttem, újra vereztem. Ügyeleten mondták hogy baba jól van, nem tudják honnan jön a vér. Használjam tovább a kupot. Ma voltam genetikain, szonografus hölgy azt mondta hogy azonnal hagyjam abba mert lehet attól barnazok. Dokim hétfőn érem el. Nektek mit javasoltak?

2021. aug. 13. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
addig kell használni,amig barnázás meg nem szünik
2021. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a 12. hét után már elegendő progeszteront termel a méhlepény, én úgy tudom a 13. hétig ajánlott elhagyni.

Én a 12. héten barnáztam, akkor már nem adtak progeszteront.

2021. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, és nekem problémák miatt a 36. hétig kell majd még használni. Az állandó folyáson kívül nem csinál más gondot.

A kislányommal egy terhességet korábban szintén így vittem végig.

2021. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok tanácstalan, mert egyik doki szerint nincs már szükség rá, másik szerint még használjam még. Attól tartok az marta ki a hüvelyem, mert nem a mehből jön a vérzés szerencsére.
2021. aug. 13. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta fokozatosan hagyjam el, de reggel vérrel távozott. Ma már nem merem felrakni mert kicsit fáj és véres barnás folyasom van. Pedig tegnap este már alig volt valami 😕
2021. aug. 14. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a progeszteron nem mar. Màs lehet ott a gond.🙄 én 14. hètig használtam.
2021. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szonografus nő mondta hogy lehet a progeszterontól. Nekem csak az a furi hogy mindig akkor amikor az folyik ki...
2021. aug. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!