Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Séta kifulladásig, szex,...

Séta kifulladásig, szex, meleg fürdő - ezeken kívül más ötlet beindításhoz?

Figyelt kérdés
40+3 hetes vagyok, fentieket napok óta alkalmazom, nyákdugóm 1 hete nincs, méhszájam 1 cm és puha, 1 cm-re nyitva vagyok. Már annyira szülnék!
2010. aug. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, majd jön a Kicsi, amikor akar. Biztos nagyon izgatott vagy, de ő tudja mi a jó neki :)
2010. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bábakoktél :)a 20 ml ricinusolajból, 20 ml pálinkából vagy vodkából és 2 dl sárgabarack- vagy őszibarackléből kevert ital 2-6 óra alatt biztosan erős szülőfájásokat ígér az arra érett fogyasztónak. Mellékhatásként rosszulléttel, kellemetlen hasmenéssel kell számolni. Nem hangzik valami biztatóan! Az orvosok és szülésznők véleménye erősen megoszlik róla
2010. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan állunk, már nagyon-nagyon szülnék, csak ezt a fiam megosztja. Lépcsőztem, sétáltam, bábakoktéloztam de még csak székletem sem volt aznap, málnalevélteázok folyamatosan, tornáztam, simogattam kör-körösen a pocim, fürdőztem, stimuláltam a mellbimbókat...de semmi. Már akkor a hasam, hogy fájdalmat okoz minden mozdulat, főleg ha a kicsikém, aki az én méreteimhez képest nem is olyan picike mozog, akkor sírni tudnék. Már nyitva van 1újjnyira a belső méhszáj, vannak elég fájó jósló fájásaim, derékfájásom...de hát továbbra sincs semmi. Azt mondták, hogy beszélni kell hozzá, mert megérti a manó. Most ezt próbálom. Kitartást és könnyű, gyors, szűlést kívánok. Írj ha valami bevált, valami új! :)
2010. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom siettetni, de a szülés indítást nagyon szeretném megúszni! Holnap bekoktélozok, a szülésznő már szombat reggelre mondta, hogy csinálhatom. Megírom majd, hogy ért-e valamit. Legfeljebb kipucol :-) A babám pedig min. 4 kg, de inkább több :-) 1 hete mondogatom neki, hogy jöjjön ki, de nagyon makacs! :-)
2010. aug. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!