Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betaloc szedés kismamaként?

Betaloc szedés kismamaként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 hetes kismamaként betalocot szedek belgyógyász javaslatra egy hete 10 mg reggel és este egy - egy szem magas pulzus miatt. . A házi orvos azt mondta lehet hogy emelni kell a dozison akkor szóljak ha továbbra is magas. Nem is írt ki csak 15 napi adagot. Egy hete szedem, az elején kezdtem érezni a javulást de most újra nagyon magas a pulzusom, de főleg reggel és este.. Lehet hogy rosszul szedem? Lehet hogy nem este kellene bevenni? Vagy tényleg kevés? Mennyi idő alatt kell hatnia? Egy hét után már kellene gondolom...

2021. aug. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez szamit-e igazabol, de en reggek szedem es nekem igy bevált. Szerintem probald meg mas napszakban szedni, hatha az tenyleg segít. Ha nem, akkor meg szolni kell a dokinak, ahogy irtad:)
2021. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj varjal most latom, hogy te reggel es este is szeded, nem lattam bocsi. Igy viszont nimcs tapasztalatom, mondd inkabb az orvosnak, minthogy kiserletezgess. Bar en lehet varnek meg egy par napot, hatha addogra megszokja a szervezeted es beall jóra.
2021. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik ezzel nem mentem sokra mert én nem szedek semmi mást csak betalocot.. A vérnyomásom az jó és mindig is jó volt...
2021. aug. 16. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyire magas a pulzusod?Egyébként a panangint is szokták még magas pulzusra javasolni.2019-ben voltam terhes a kislányommal, akkor volt hogy 120-as volt a pulzus nyugalmi helyzetben, de a kardiologus igy sem javasolta a betaloc rendszeres szedését, csak végszükség esetén (végül egyáltalán nem vettem be) viszont a panangint forte-t naponta 3x szedtem.
2021. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!