Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok és...

30 hetes terhes vagyok és 127/97/95 a vérnyomásom 25 mg betaloc mellett, szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél a 36 héttől befektettek a szülésig, de ott a sima érték ment fel 150 felé... ilyenkor mit csinálnak, nem szeretnék befeküdni ha nem muszáj.. Egyébként meg émelygek meg hányingerem van és állandóan szakad rólam a víz, a vércukrom rendben van
2012. nov. 4. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, főként a HELLP szindróma kizárása miatt! Ezt tényleg nem itt kell megkérdezni, bármennyire szeretnénk segíteni!
2012. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó.

A pered nagyon sok. Ha tartósan 90 feletti a per érték akkor károsodik a méhlepény, nem tudja megfelelően ellátni a babát.

Veszélyesebb ez az érték, mintha 150/70 lenne a vérnyomásod.


Sürgősen keresd fel a dokid, hogy adjon másik gyógyszert is.

2012. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez a vérnyomás jó! Nekem mindkettő a vérnyomás miatt volt veszélyeztetett terhesség és az első vége majdnem tragikus is lett, de nálam a napi dopegit és cordaflex adag is csak 140-150-en tartotta és a pulzusom mindig 120 felett volt, pedig napi 11 szemet vettem be összesen a két gyógyiból..a 38.héten fektettek csak be addig a folyamatos vérnyomás mérés és egyéb volt, ott a kórházba küldtek még rá plusszba két tabit így a napi adag 13 szem lett. Szóval amíg nincs fehérje a vizeletedbe addig ez a vérnyomás elfogadható, főleg terhesség alatt , hisz a pulzusod is amiatt magasabb mert gyorsabban kering a vér, nagyobb a terhelés a szervezetednek, de ha megnyugtat téged akkor hívd fel az orvosodat,vagy a kórházat és kérdezd meg!
2012. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!