Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megemelhetem 3x3-ra a Utrogest...

Megemelhetem 3x3-ra a Utrogestant? 8. hétben vagyok 3x2 Utrogestan szedek, csütörtök reggel a doki mondta, hogy csökkentsem le 3x1-re.

Figyelt kérdés
Hirtelen nem akartam 3x1-re, ezért úgy gondoltam, hogy egyesével, lassan csökkentem. Délben csak 1-et vettem be, de megint elkezdtem barnázni. Azóta szedem megint a 3x2-t, de a barnázás még megvan. A dokit pedig nem tudom elérni.
2010. aug. 29. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne emeld meg, inkább pihenj amíg a dokidat el nem éred.

amúgy nem értem a dokidat, ezt a 12. hétig nem szabad csökkenteni, a 12. betöltésével kell abbahagyni de nem hirtelen (ahogy te is jól tudod) hanem fokozatosan majd.

2010. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a dokid nem elérhető, menj az ügyeletre.

Én 3+2+3-at szedtem (lombikos voltam) és 3 naponta 1-et kellett csak elvennem,mégis bevéreztem 10 hetesen.

Én hagynám a 3x2-t, ahogy te és elmennék az orvoshoz.

Nálam "csak" annyi volt a gond, hogy túl gyorsan csökkentették az adagot, heti 1-et kellett végül elvennem, a 15.héten fogyott el.

Menj az ügyeletre, ambulanciára, saját orvosodhoz, szólj.

2010. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Ma megyek dokihoz, de nagyon félek, hogy valami baj történt.

2010. aug. 30. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, 4x2-ig emelhető, én 3x2-t szedtem.

Szerintem nem árthat, de én is addig is orvoshoz fordulnék.

2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt a dokinál.

Drukkolok.

2010. aug. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!