Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 39+4napos terhes...

Jelenleg 39+4napos terhes vagyok.el lehetek írva?

Figyelt kérdés
Amikor vártuk hogy teherbe essek ovu teszteltem és nem közelükben volt ovulációs hanem rá egy héttel . Nos hiába mondtam a dokimnak hogy ez így van nem vette figyelembe és kiírta a szülés időpontjat az utolsó menzeszem alapján ,valószínű hogy így túl fogom hordani a kiírt időpontnál?
2021. aug. 17. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Közelükben helyett közép időben... elnézést
2021. aug. 17. 18:34
 2/9 anonim válasza:

Megeshet, hogy elszámolták.

De jobb lenne az orvosodat megkérdezni, hogy be kell e feküdnöd, mert már esedékes a szülés. Vagy csak menj be és vizsgáljanak meg.

2021. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen holnap fogunk dönteni.. de nem nagyon szeretnék befekudni .meg tudom oldani hogy mindennap bejárok.
2021. aug. 17. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Mindig az utolsó menstruáció alapján számolnak, hisz mikor terhes leszel a petesejt 2 hetes....
2021. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ilyenkor végig nézik a baba méretét is és a 12. genetikai ultrahang alapján még módosítanak a szülési dátumon. Így az is előfordulhat, hogy mégsem akkor fogant a baba, amikor te gondolod, hogy igen. Illetve, ha nem középen volt az ovu, hanem egy héttel később, akkor nem az van, hogy egy héttel “fiatalabb” a terhességed?
2021. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

4es vagyok. Egyébként én pontosan tudom mikor lettem terhes, mert a férjem külföldön dolgozott és abban a hónapban csak 1x volt itthon.

Az utolsó menstruáció alapján kiirt napon szültem!

2021. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még módosítanak a szülés dátumán, ha szükséges *

Így helyesebb a mondatom.

2021. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hiába pontozol le, attól nem leszel okosabb...

Ezért áll a hátán a szőr a nőgyógyászoknak, mindenki okosabbak érzi magát náluk... Szegény gyerek..

2021. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy elszámoltak.HA télelg elszámoltak téged, akkro a szülési dátumot modositják. 12. ultrahang alapján és az utolso menstruáciod alapján kell ,szülnöd
2021. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!