Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 22 hetes terhes...

Jelenleg 22 hetes terhes vagyok és egy ideje a fehérneműn kisebb víz szerű foltot szoktam felfedezni. Ez természetes lenne? Vagy lehet magzatvíz szivárgás is?

Figyelt kérdés

A 18. heti genetikai ultrahangon, nem vettek észre semmit, a papíromra az van írva, hogy magzatvíz mennyisége átlagos.

Jövőhéten újra megyek az orvosomhoz és újra rákérdezek,mert ez a "folyás" azóta is van.

Első baba és aggódósabb vagyok.

ha ne adj isten magzatvíz szivárgás lenne, akkor mire számíthatok?


2017. júl. 29. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni olyan betétet ami elszineződik, ha magzatvíz, kérdezz rá patikában, dmben, rossmannban.
2017. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt normális, ha nagyobb lesz a hüvelyi folyás, gyakran alakul ki gombás fertőzés is. Szerintem csak több lett a folyásod és azt látod a fehérneműn. A folyás is tud vízszerű lenni, illetve van olyan fertőzés, aminek egyik tünete kifejezetten a vízszerű folyás. Az is lehet, hogy a hüvelyflórád egyensúlya borult fel.

Én nem gondolnám, hogy magzatvíz lenne.

De érdemes lenne elmenni a nőgyógyászhoz, hogy nézze meg, hogy minden rendben van-e és hogy nincs-e valamilyen fertőzésed.

2017. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra a betetre nekem azt mondta itt valaki, hogy egy kalap sz@rt se er, szóval en nem próbáltam ki de lehet másnak bevált.

A folyás az ugy van nekem hogy reggel általában van egy keves vagy kicsit tobb ha felállok. Es ennyi. En is megijedtem, megnézte a dokim, sima folyás. Nincs se koros fertőzés es nem is magzatvíz. Verbő a huvely es kicsit tobb a folyas. Ennyit mondott ra. Reméljük neked is ez. Kb. Egy érme nagysagu folt szokott nekem lenni nappal. Tisztasági betettem megoldom.

2017. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a betét tényleg vacak. Amúgy terhesen kb az a normális, ha végig tisztaságid hord az ember, mert ténylegesen nagyobb folyás van... bugyiban mindig olyan voltam mintha bepisiltem volna. Itthon nem veszek fel bugyit így nincs akkora folyás sem. (vagy csak nem tűnik fel O.o)


Ha magzatvíz folydogál akkor bugyi nélkül is érezheted, hogy valami folydogál. Néha lesz egy hét amikor kevesebb folyással lehet számolni, de átlagban jellemző a bővebb. Nem hinném, hogy gond lenne nálad :)


40hkm

2017. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is több a folyásom. Amíg nincs fura színe, szaga, addig itt külföldön nem foglalkozik vele senki, sőt azt mondják az a normális, ha több van, mert így tartja távol magától a szervezet a hüvelyi fertőzéseket.
2017. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!