Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jó méhszáj érték?

Ez jó méhszáj érték?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál és minden rendben a babával ma vagyok pont 22hetes! Megvizsgálta a méhnyak állapotát 3300 de úgy mondta, hogy 25felett jó, persze én bolond annyira szerelmes voltam a képbe meg a szívhangba, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogy ez mit jelent pontosan! Tudna valaki segiteni? Köszönöm!
2021. aug. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak 3000?


Az első érték a méhnyak/ szàj magassága

A másik 3 érték a külső, középső és belsöméhszájra vonatkozik.

A 0 azt jelenti zárt

1 egy ujjnYira van nyitva

2 kettőre

3 háromra..


A 2500 is értelmezhetetlen, ha a külső 5 ujj akkor a többi nem lehetne 0

5 ujj az 10 cm az szülès erősen


[link]

2021. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a kiskönyvet 3000 van oda írva ahogy az orvosi írást kilehet olvasni, de valamit lemért ami 33mm és 25felett kell lennie, nemhiszem el, hogy nemfigyeltem oda 🤦‍♀️
2021. aug. 17. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 33 mm a méhnyak hossza, és annak kell 25 mm-nek vagy hosszabbnak lennie. Szóval az jó. A C:3000 pedig a zártságot jelöli, azt jelenti, hogy teljesen zárt. 22 hetesen ez az ideális állapot :-) Már ha jól bogoztam ki, hogy mire gondolhatott a költő :-)
2021. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te profi vagy 🤗 legközelebb figyelek! Nagyon szépen köszönöm 😘
2021. aug. 17. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van..

3000 -ből a 3-as számot mm-re pontosan is megmérte.


Teljesen rendben van az érteked🥰

2021. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!