Égő combfajdalom?

Figyelt kérdés
5 hetes terhesen tegnap este kezdődött először csak a, jobb combom külső oldalán de már a bal combom kulsejen is érzem, égő fájdalom. Látható jel semmi, nem dagadt, nem piros egyik combom se. Lehet ez a, terhessegtol független?
2021. aug. 18. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Tágul a medence, és gondolom a fajdalom lesugártik a lábadba. Pihenj amennyit lehet.
2021. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*lesugárzik
2021. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, úgy érzem hogy sétára enyhül esetleg egy rövid séta megengedett?
2021. aug. 18. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
annyit sétáljál,amennyit ameddig lehet
2021. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor pláne sétálunk 🙃 első terhesség (ami imadkozunk hogy meg is maradjon) , nem vagyok még teljesen felkészült 🙃
2021. aug. 18. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező megértelek, hogy első babás vagy tapasztalatlan, terheség elején vagy. Meg fog maradni a baba,hisz isten küldte hozzátok
2021. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
❤️❤️❤️ Köszönöm szépen!! Igen, veteles után sajnos a legkisebb fajdalomra is azonnal kétségbe esek hátha rosszat jelent de probalok pozitív maradni!
2021. aug. 18. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Vetélés benne van a pakliba minden nőnél, életkortol függetlenül Fogadd részvéteme, sajnálom. Tudom nem vigasz neked, de ha anő egyszer elvetél, akkor után teherbe esik hamar és baba életben marad és egészséges
2021. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen én is ezt olvastam, 6 hétre rá lettem terhes, egyik barátnőm is veteles után szinte azonnal terhes lett újra és novemberben már szül halisten minden rendben veluk, probalok en is belole erőt meriteni
2021. aug. 18. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőd példája is mutatja, hogy hinni kell reménykedni kell. Néha jobb is, hogy nem derül ki a vetélése oka. Egyszer megtörtént, az nem jelenti azt, hogy töbször megismétlődne. a Te babád élni fog,fejlődni fog
2021. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!