Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combfájdalom? Ez a várandósság...

Combfájdalom? Ez a várandósság miatt lehet? Valaki tapasztalta?

Figyelt kérdés
Külső oldalon fáj a combom végig éjjel óta, pont olyan, mintha ráestem volna.
2014. jún. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami ideg nyomódik,nekem is volt ilyen,elmúlik.
2014. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor már jó nagy volt a pocakom nekem is néha bele nyilalt a combomba, de nekem a belső oldalon. Szerintem nincs ennek nagy jelentősége.
2014. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos koromtól a szülésig tartott, egyre lejjebb húzódott a fájdalom, kíváncsi voltam, a bokám után hová megy :-) ?

Nagyon gáz volt, tényleg egyre rosszabb, alig tudtam aludni, csak ilyen 3 órákat. Kitartás, ezen semmi sem segít, csak a szülés.

2014. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is belül fáj és néha valami iszonyatosan, már átfordulni is alig tudok tőle. :(
2014. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, átfordulni a legdurvább, nem elég hogy a hasad is át kell tolni, még hozzá ez a fájdalom...pffff. Csak tűrni, szülés után elvágják.

Szerintem nagyon vékony a lábam és nem bírja a terhelést, azért volt. Kíváncsi vagyok, hogy a tesókával előjön-e, még van 2 hónap, hogy kiderüljön :-)

2014. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hajszálra pontosan a 36. héten kezdődött és azóta tart. Most vagyok 38 hetes. Hol rosszabb, hol jobb. De az éjszakai átfordulásnál volt, hogy a sírás kerülgetett és alig vártam a reggelt...:(
2014. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére enyhült kicsit. Hàtha nektek is! Kitartàst!
2014. jún. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!