Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden este a hideg ráz és...

Minden este a hideg ráz és úgy érzem mint aki meg van fázva.Ez terhes tünet?Hét hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sajnos ez egy tünet,ha egyéb bajod nincs.

Én annyira fáztam,hogy a 30 fokos melegben elő vettem a vastag paplant...


Megemelkedik ilyenkor a testhő,hőemelkedés szerűnk van.

2021. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem vagyok beteg,nappal nincs is bajom.Eljön a kb.öt óra és ilyen sza...ul leszek.Előző két gyereknél nem tapasztaltam ilyet.
2021. aug. 18. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az lesz az,nekem is kb mindig 5 órától jött a fázás.Nekem kb egy hét alatt el is múlt,de barátnőm hetekig szenvedett vele :'D
2021. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Terhesség elején majd megfagytam...a végén meg a férjem fagyott meg majdnem mert még októberben is bukóra nyitott ablaknál aludtam (aludtunk) és egy szál pokrócban is majd megsültem, ő meg takaró plusz pokrócban fázott. Szegénykém egy hős volt 🤣🤣
2021. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél meg pont,hogy a meleg volt nekem is a baj,szakadt rólam a víz még klíma mellett is.

Nagyon meg tud szivatni a terhesség minden módon.😂

2021. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen folyamatosan melegem volt.


Szerintem ha betegnek érzed magad, akkor inkább... beteg vagy 🤷🏼‍♀️

2021. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak délután öttől vagyok beteg?Nappal nincs ilyen tünet.A lànyommal mindig melegem volt,ez a furi.🤷
2021. aug. 18. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.terhességemnél volt ez este, nyáron este a nagy melegbe 2 paplannal takaróztam, én aki 19 fokban szoktam aludni, és mindig melegem van😁
2021. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fázol vagy meleged van terheség elején normális
2021. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 19. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!