Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes várandós vagyok és...

Diananagy kérdése:

14 hetes várandós vagyok és nagyon etvagytalan femibiont szedek de egyszerűen nem esik jól semmi pl reggel meg eszek egy langost és egész nap semmit majd este filmezesnel 1 zacskó chips és kész nem lesz baja a babának? Inni viszont iszok.

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Alig tudok enni valamit, és abból sem az egészségeset. Egyelőre mindent rendben találtak a babával és velem is.
2021. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végtére is egy bő olajban sült nehéz kelt étellel kezded a napot, ami ráadásul nem épp karcsúsít.. És csodálkozol ha utána nem bírsz enni..

A chips meg aztán végképp hulladék, tömény zsír és szénhidrát.

Tömény zsíros gyorsan felszívodó szénhidrátot eszel álló nap.

Remélem csak is kizárólag tömény édes löttyöt iszol mellé literszámra, úgy az igazi! 😉


Ne aggódj a baba a te szervezetedből veszi el ami kell.

Te viszont ne csodálkozz ha gurulsz mint egy tank a végére 🤷‍♀️

2021. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés? Komolyan lángoson chipsen élsz terhesen?
2021. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az nem baj, ha keveset eszem, a baba tényleg elveszi magának, ami kell (nekem pl. dél előtt és este 5 után egyáltalán nincs semmi étvágyam), az viszont nem mindegy, hogy amikor sikerül enni, mit viszel be. Jobb lenne kiegyensúlyozottabb étrend, kevesebb ch, sokkal több fehérje, gyümölcsök, zöldségek, tejtermékek. Utóbbi azért fontos, mert ha a babának nincs elég Calcium, akkor elkezdi a fogakból és a csontokból kivonni, ami hosszútávon pont olyan rossz, amilyennek hangzik.
2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keveset eszel, bocsánat, elírtam.
2021. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat tudom nem éppen jó amit eszek de egyszerűen nem bírok enni nem, nem iszok cukros üdítőt ásvány vizet de azt sokat ha erőltetem az evést hányingerem van nagyon
2021. aug. 19. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy keveset eszel. Hanem, hogy szemetet eszel.
2021. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!