Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális,hogy 10 hetesen néha...

Normális,hogy 10 hetesen néha begörcsölök? Vagyis mindennaposak a görcsök.

Figyelt kérdés

Általában enyhébb, de ma pl. Elég erős volt, mintha késsel szúrkálnának.A doktor azt mondta teljesen normális, rákell tudni, nyúlnak a szalagok, nő a méhem, de nèha olyan aggodalom fog el… a babával minden rendben van.

Volt valakinek ilyen? Magnéziumot iszom rá, ez általában segít.


2021. aug. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt és van.Lassan 8 hetes vagyok,szinte minden nap fáj a hasam. :((( A kislányom másfél éves,vele is végig fájt a hasam,már nagyon untam😡A doki nem igazán tudott mit mondani rá.Én magnerotot szedek.
2021. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam is detto… 🥵 kellemetlen, az biztos!
2021. aug. 20. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. hétig fájt a hasam, de nem görcsölt, hanem úgy fájt, ahogy menzeszkor. Az nálam nem görcs, hanem ilyen szétterjedő, húzó hasfájás az egész hasamban, nem alhasi. Meg jó sok nyilalló fájdalom is volt, volt amire éjjel felriadtam. Azt mondták, normális. Cserébe nálam kimaradt a hányinger. :)
2021. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb. Leírtad helyettem, ugyanezeket érzem,cserébe nekem sincs hányingerem, csak szimpla fàradtság, aludni meg amúgyis imádok🥰
2021. aug. 21. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
válaszolok és a kérdező hogy vagytok terhesen?
2021. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!