Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen szinte mindennapos...

34 hetesen szinte mindennapos enyhe mensi szeru erzes normalis ?

Figyelt kérdés

A 30 heten voltam dokinal akkor 33mm-re volt a mehnyakam megrovidulve es zart.Azota hetente...de az utobbi hetben szinte naponta erzek mensi szeru fajdalmat...enyhek, kb fel orat tart egyhuzamba aztan el is mullik.lehet ez normalis vagy van felnivalom ? :(

Jovo kedden megyek dokihoz .


2020. okt. 21. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jóslók. Vagy folyamatos az érzés? Tehát a fél óra alatt nem múlik el néha?
2020. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fel ora alatt szinte folyamatos az erzes...enyhe de erzem egyfeszt, aztan hirtelen megszunik es minden ok. Ezert furcsalom .. :/ vagy ha beszedek egy nospat akkor elmullik.
2020. okt. 21. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nekem is 2-3 hete vannak hasonló érzéseim, de nem tart fél óráig. Vannak napok, amikor többször is érzem 2-3 percre de utána elmúlik és vannak napok amikor egyáltalán nem. Kérdeztem az orvost, azt mondta normális. Készül a testem a szülésre. (37 hetes terhes leszek holnapután) Most már lassan elhagyom a magnéziumot. Attól viszont félek, mert éjszaka is éreztem a görcs indulását a vádlimban úgyhogy beszedtem egy szemet.
2020. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!