Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltással kapcsolatos kérdés?

Oltással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Mostanában több koronavírussal/ oltással kapcsolatos kérdés is volt.

Ti ismertek személyesen olyat aki beadatta magának az oltást a terhessége (második vagy harmadik trimeszter során) és aztán elvetélt vagy koraszülés lett belőle?

Én ilyet nem ismerek, bár nem gondolom ha van is, nem reklámozzák.


Olyat viszont igen aki beteg lett és utána sürgősségi császár lett belőle, a kiírt dátumnál jóval korábban. Azóta szerencsére ők mind a ketten jól vannak.



2021. aug. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Olyat ismerek, aki mindkettőt a 2.trimeszterben kapta. Utána nem sokkal sürgősségire került, de kezeléssel megoldódott. Egyelőre úgy néz ki, mindketten jól vannak, de elég messze még a szülés.
2021. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én 12. Hét után kaptam az első Pfizert és harmadik trimeszterre a másodikat. Semmi bajunk nem lett, de el kellett telnie pár hónapnak a kettő között, lehet emiatt nem volt semmi bajom.
2021. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mind jól van. Viszont oltatlan covidos kismamák megjárták.
2021. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Keresztanyám szülésznő, őt faggattam ilyenekről, amikor az oltáson gondolkoztam. Azt mondta, olyan előfordult, hogy aki a 3.trimeszter vége felé (34-35 hét) kapta meg, megindult a szülés hamarabb. De azt is hozzátette, hogy lehet hogy amúgyis így alakult volna, nem lehet egyértelműen az oltásra fogni. Én 26 és 29 hetesen kaptam, most vagyok 32 hetes, minden rendben velünk.
2021. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
16 és 33 hetesen kaptam, minden rendben. Covidos kismama ismerősöm viszont meghalt.
2021. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismerek, nem is láttam hasonlót, pedig eü.dolgozó vagyok.

Ellenkezőjére viszont láttam példát, oltatlan kismama került be coviddal a kórházba és indult be a szülés a 32.héten.

2021. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én 12 és 18 hetesen kaptam Pfizert, az ég világon semmi nem volt azon kívül,hogy az első után eléggé fájt a karom. Most 32.hetes vagyok.
2021. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Autoimmun beteg kismama mindkét Pfizer oltását megkapta és semmi baja. Hamarosan érkezik a baba.
2021. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!