Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehez? Oltással...

Mit szóltok ehez? Oltással kapcsolatos.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 16. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát el vagyok képedve teljsesen lezsibbadtam!!

Ma beszéltem pont a főnökasszonyommal ,és ő azt mondta ha ma szülne a kötelető oltásokat sem engedné beadatni!!Vállalná hogy megbüntessék!!

Sírnom kell ha arra gondolok hogy kinyirják a gyerekeinket!

Lassu népirtás ez!!!!!!!

Hát most elbőgtem magam!Mi lesz igy???üdv egy 4,5 éves ,és egy 6 hónapos gyerkőc anyukája

2013. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell mindent elhinni ami a neten van. Az oltások igen is fontosak.
2013. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Naturahirek egy nagy kamu oldal. Nezd mar meg, egyik hirnel sem mukodik a forras. Baromsag az az oldal, az se normalis, aki hisz nekik.
2013. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Jaj ne már...

Én végeztem orvosit, de nem ilyen téren helyezkedtem el, ha ez jelent bármit így arc nélkül neten, tehát nem vagyok elfogult, sőt, nem adatunk be fű-fa ellen oltást a lányunknak, de a kötelező oltásokat mindenképp, sőt, ha fizetni kellene értük sokat, akkor is beadatnám. Aki ezekre a hírekre fogékony, általában imád összeesküvés elméletekben gondolkozni, mert akkor érzi, hogy ő bizony a dolgok mögé lát.

Az oltásoknál egyébként sokkal nagyobb biznisz a homeopátia pl. - ott még csak hatóanyag sem kell, és bármikor el tudják adni a cukros vizet ilyen-olyan formában kőkemény pénzért (a 20 millió dolláros kacsa, ugyebár). Erről is lehetne cikkezni, csak nem szokás, mert aki kicsit épelméjű, legyint egyet az ilyesmire.


A laikusság, és a kritika nélküli elfogadás ezen az oldalon szomorú tendencia - anno olvastam azt is, hogy egy kismamának köhögésre csak lándzsás útifű szirupot javasolt egy kedves válaszoló, és amikor a nő írta, hogy az orvosa tanácsára ACC-t szed, azt mondta neki, hogy akkor beteg lesz a gyermeke. (Értsd: lándzsás útifű hatóanyag = Acc hatóanyag, csak az ACC-ben pontos koncentrációban van az, ami a szirupban csak így-úgy.)


Nagyim azért örül, hogy nekem már nem kell azon gondolkoznom, hogy a kislányom vajon összeszedi-e a járványos gyermekbénulást. És ez nem azért van, mert már nincs ilyen betegség - csak Ukrajnáig kell elmenni, hogy szerencsétlen sorsú gyereket lásson az ember- hanem azért, mert át van oltva a lakosság.

És a gyermekét nálunk oltással megelőzhető betegség kapcsán elvesztő ukrán, afrikai, orosz édesanyát is megkérdezném, hogy vajon ő is ágált volna-e az ilyesmi ellen, vagy sem?


Paranoid téveszméket régóta intézményesítenek, lehet hinni is benne, és üldözni a gyógyszergyárakat meg az orvostársadalmat, csak felesleges. Másrészt meg aki nem akar, az ne oltasson akkor, csak ne csodálkozzon, ha ennek nem a pénzbüntetés lesz a legnagyobb következménye.

2013. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Maximálisan egyetértek az utolsó válaszadóval.

Mindenben.


A cikk hiteltelen. Láttál már tudományos cikket?

Egy tudományos cikk nem ilyen.

Ilyet akár én is írhatnák, vagy bárki.

2013. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak meg kérdeztem,hogy mit szóltok hozzá!Nem kértem arra senkit,hogy lefikázzon.Egy szóval nem írtam,hogy elhiszem vagy nem hiszem!Az egyik nagyokosnak sem tünt fel?Ez a sok tökéletes ember!Hányok!
2013. jan. 17. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!én nagyon köszönöm ezt a cikket!
2013. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a normális választ:)
2013. jan. 18. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én is csak a véleményemet írtam le, azt, amit ehhez a témához "szólok"... Ez volt a kérdés nem? Ha egyetértést és elismerést vársz, akkor úgy írd ki, hogy ki erősít meg abban, hogy ebben a cikkben érdekes, hasznos, és igaz dolgokat írnak, ki ért velem egyet?
2013. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom senki:D
2013. márc. 12. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!