Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37 hetes kismamák, hogy...

36-37 hetes kismamák, hogy vagytok? Méhösszehúzódás mennyire gyakori nálatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan.
2021. aug. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Semennyire sajnos. Pedig én már nagyon várnám, hogy beinduljon a szülés.

36+2 hetes vagyok.

2021. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Még semmi jele. Illetve volt pár napja jóslóm, de el is múlt azóta semmi. De még van idő. No para
2021. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Pár napja reggelente enyhe menstruációszerű görcs, egy vagy kettő. Ha így halad, sose szülök meg :(
2021. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4# dehogy nem, egyszer igyis úgyis ki kell jönnie
2021. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Látom valaki nagyon unatkozik a lepontozással. Sajnos sok az írigy ember 🤷‍♀️


Nekem tegnap óta vannak összehúzódások, de nagyon rendszertelen. Van, hogy egy óra alatt 4-5 van hogy csak egy. 36+4hetes vagyok

2021. aug. 23. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem pár napja kezdődött.

Első nap nagyon rosszul voltam, hányinger, fejfájás, rossz közérzet.

Mindenki mondta, hogy lehet kezdődik.

Aztán másnap, meg erős menstruációs fájdalom, nagyon erős hasmenés érzettel, azt hittem nem érek haza a boltból, de aztàn meg semmi.

Azóta többször vannak erős, mensis fájdalmaim, de semmi görcs, vagy mérhető rendszer nincs benne.

Ki tudja meddig megy még így? Lehet egészen a 40.hétig. Pedig már én is nagyon várom, hogy beinduljon.

Nektek változott valamit a babátok mozgása?

Nekem 36.héttől be van ékelődve, azóta kicsit másabb a mozgása. Inkább csak fészkelődik, helyezkedik, kinyomja magát, meg jobbra vagy balra fekszik.

Holnap töltöm a 38.hetet.

2021. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En nagyon nem vagyok jol, bar sajnos az egesz terhessegem ilyen, ugyhogy most mar nagyon nem bannam,ha jonne a baba, de semmi jele. Pontosabban josloim vannak, de az mar 3 hete. Az elozo két terhessegemnel ugynez volt, hetekkel elotte josloim voltak. Az ikreim egyebkent pont ilyen idoben szulettek, amikor 37 hét 3 napos voltam. A harmadik baba meg 40. het utan, de indítottak. Remelem, hogy most nem kell meg addig várnom. Mi csak azt mondjuk mar itthon, hog karacsonyra talan megszuletik:)
2021. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező és a válaszolok?
2023. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baba meg van, már azóta két éves el múlt. Pont a kiírt időpontban született. Olyan görcseim voltak vajúdáskor mintha menstruációs fájdalmaim lettek volna. 7 után be értünk a kórházba, és 8 után már a karomban volt 😊 3#as voltam
2023. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!