Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúró érzés a jobb oldalon?...

Szúró érzés a jobb oldalon? Mindha üvegszilánkok lennének benne... Nem múlik tegnaptól, mi lehet? A bőrömön érzem, nem belül!! 37 hetes kismama

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes, ha hozzáérek a hasamhoz akkor jobban érezni hogy szúr a bőröm. 37 hetes vagyok jelezhet gondot? Folyamatos szuró érzés fájdalom, nem mulik tegnap estétől.

2021. ápr. 21. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez bőrfájdalom? Nekem akkor szokott fájni a bőröm, ha beteg leszek. Nem nyeltél be valamit?
2021. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 21. 11:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem bőr fajdalom, akkor faj ha hozzaérek
2021. ápr. 21. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek rajta pici pöttyök? Nekem övsömöröm volt terhesen, az volt ilyen jellegű szúró, égő fájdalom. Nagyon kellemetlen volt. A háziorvosom nézte meg és diagnosztizálta. Úgy emlékszek nem kellett kennem semmivel, magától múlt el jó sokára.
2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek rajta. A csíkokra gondoltam, hogy nyulik de eddig nem nyullot volna ?? Mert a csikok régebbtől ott vannak. tegnaptól szur nem is tudom hol, xsak ha hozzaérek vagy ha ruha vagy bármi hozzá ér. Remélem nem a babával kapcsolatos , nem szeretném ha neki baja lenne
2021. ápr. 21. 17:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki aki tudja válaszoljon már légyszi
2021. ápr. 21. 21:05
 7/10 anonim válasza:
0%
Sziasztok! Szuródik az egész hasam,a pupomnál is szokot,valamikor meg mind a két petefészkem,és ilyan görcsös érzés van sokszor. Ez lehet terhesség jele?
2021. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.


Szerintem az orvosodnál vagy a védőnőnél kérdezz rá.


Amúgy nekem van egy elég csíkos rész a combom külső felső részén. Minden este, amikor lefekszek aludni, szúr. Minden este. Kb 2-3 percig. Terhes nem vagyok.

2021. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már csak jövőhét kedden megyek remélem addig nem rosszabosik meg nem lesz baj belőle
2021. ápr. 21. 21:55
 10/10 A kérdező kommentje:
de azért aki tapasztalta ezt és nem lett baj irja már meg hagy nyugogyak meg kicsit :)
2021. ápr. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!