Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha megjött?

Lehetek terhes ha megjött?

Figyelt kérdés

Ovulációkor védekezés nélkül bújtunk ágyba a párommal. 3 napot késett, a 4. napon megjött. Eleinte fura volt a mensim majd este felébredtem arra, hogy leszakad a méhem. Borzasztóan fájt, cataflan dolo rapidot vettem be, az se segìtett így vettem egy forró fürdőt. Az segített. Illetve majdnem átáztam pedig az éjjeli betét kb 4 órát volt rajta. Visszaaludtam. Másnap olyan erős volt a vérzésem, hogy az ihaj meg nosza. A hasam még fájdigált,de nem vészesen. Ma pedig már alig véreztem. A mensim nagyjából a 4-5. Napon szokott csillapodni. Most pedig a 3. napon kutya füle ahhoz ami szokott lenni.

Vélemény?



2021. aug. 23. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy terhes ihaj meg nosza.
2021. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ihaj, nosza. Gyors válasz 😄 köszi 😁
2021. aug. 23. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De most számomra nem egyértelmű, hogy ebben reménykedsz vagy nem... elég tudatos gyerekvállalásra utal, ha védekezés nélkül, ovulaciós időben csinálod.
2021. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy összejött, de el is ment
2021. aug. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyereket. A párom pedidg időben kihúzta. (Ami tudom semmire sem garancia.) Ezt kifelejtettem
2021. aug. 24. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai terhesség és amiatt ilyen ihaj sok a vér
2021. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem akarsz gyereket de nem védekeztek...
2021. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
megszakitásos védekezés: vizsgáltasd ki magad,terheségi tesztet vegyél
2021. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!