Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megjött terhesség...

Akinek megjött terhesség alatt is az honnan tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég parás vagyok és itt gyakorin már annyi cifra dolgot olvastam.

Noss nekem már kétszer megjött és két negatív tesztet is csináltam ennek ellenére még mindig félek.

A mostani menszeszem igen igen kevés a multkori viszont sok volt.

Tudni kell hogy én fogamzásgátlót szedek viszont a multkori alkalomkor ket szem kimaradt es hát elovaladek lehetseges hogy kerult belem. De utana megjott a menszeszem nem is keves de azert tesztet is csinaltam ami negativ lett majd ket het mulva megint csinaltam tesztet ami szinten negativ lett es most megjott a menszeszem ami hozzam kepest keves. Most akkor aggodnom kene?



2021. máj. 2. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus esetleg? Minden rosszindulat nélkül.

Akinek menstruáció szerű vérzése volt a terhessége elején, az azért később pozitívat tesztelt, mikor gyanús volt neki a furcsa "menstruáció". Ha jól értem a tablettakimaradós incidens kb másfél hónapja volt. Nos, ha azóta is negatív a teszted, akkor nincs az az isten, hogy terhes vagy. Jó tanács: aki parás, az ne olvasgasson a neten. Sok baromságot olvashatsz itt. Ha a negatív tesztek mellett is parázol, akkor menj el egy UH-ra. Bár lehet, hogy utána is csinálnál még 2 tesztet, de a lényeg, hogy megnyugodj. Egyébként ha ilyenek előfordulnak, akkor lehet, hogy jobb lenne óvszerrel védekezni. Hátha nagyobb lenne a biztonságérzeted. Nem egészségtelen, és ráadásul nehezebb elfelejteni :D

2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ovszerrel+foggátloval is vedekezunk az a baleset annyi volt hogy izgatni probalt es hat becsuszott ugy hogy nem volt rajta ovszer de ki is vette nem is csinaltuk tovabb csak hat ahogy irtam epp akkor rosszul szedtem a gyogyszert.

Tudom hogy nem rossz indulatbol irtad a pszichologust gondolkozom rajta nehez velem a szexualis elet mert rengeteg felelem van bennem es ez se nekem se paromnak nem jo sajnos

2021. máj. 2. 20:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom a pszichológust, a terhességtől való irreális rettegés nagyon sokat elvesz a szex élvezeti értékéből.
2021. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Lehet jobb lesz mint kb 2 honaponta orvoshoz rohangálni.. jaj nekem:(

Nem tudom miert alakulhatott ki ez igy bennem..

Szerencsémre nagyon megerto parom van es mindig mellettem all,de ez akkor is egy nagy teher

2021. máj. 2. 20:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer+fogamzásgátló.. Esetleg vegyetek még fel szkafandert is 😁

Nem vagy terhes ne parázz! Keress fel tényleg egy pszichológust, mert a párod is megunja előbb utóbb. Önmagában is elég védekezés vagy az egyik, vagy a másik. 20hetes kismama (gyógyszert szedtem, mindig belém ment el, 13 évig sose estem teherbe, csak amikor leálltam a gyógyszerrel, rá 6 hónapra)

2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért a biztonság kedvéért, hozzátettem, hogy jószándékkal írtam, mert biztos lenne, aki támadásnak venné. A leírtak alapján 1000%, hogy nem vagy terhes. Változzak férfivé, ha mégis :D Ne csak gondolkodj a pszichológuson, mert jól látod, hogy ez az állapot senkinek sem jó. Be fogsz kattani ettől teljesen, és a kapcsolatodat sem előre fogja vinni. Ennek nagyobb az esélye esetedben, mint a terhességnek. Ennyire azért nem könnyű teherbe esni. Én legalább is nem hiszem, bárki bármit is mond, hogy attól már teherbeesett valaki, hogy az előjáték elején becsúszott 2 centire.
2021. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes valaszokat

Valoszinuleg meg most azert orvoshoz majd ellatogatok😅 aztan majd masfele orvoshoz is muszaj lesz

5 os gratulalok🥰

2021. máj. 2. 23:12
 8/23 anonim ***** válasza:
Én sem rosszindulatból írok, de pszichológus helyett csapj fel egy tankönyvet vagy keresgess itt a neten a női ciklusról, a hormonok feladatairól és nem fogsz ilyen butaságot kérdezni legközelebb, illetve a félelmeid is el fognak szállni. Nincs menstruáció terhesen, két ellentétes hormonszint szükséges a kettőhöz, ami ezáltal kizárja egymást. Megnyugodhatsz.
2021. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jol tudom viszont meg sem hulyeseget irtam ki! Nem minden napos viszont nem is olyan ritka hogy valakinek megjon terhessege alatt akar 1-2 alkalommal akar tobbszor is. Csak keress itt ra beszamolokra gyakorin vagy a neten
2021. máj. 2. 23:51
 10/23 anonim ***** válasza:

Oké, akkor részletesen:

A terhesség megtartásához magas progeszteronszint szükséges. A menstruáció többek között attól jön meg, hogy a progeszteronszint leesik, ezáltal leválik a méhnyálkahártya és vérzés kíséretében távozik. Ha terhes vagy, nem eshet le a hormonszint, mert elvetélsz. Ha nem vagy terhes, le fog esni és megjön, terhesség nem áll fenn.


Amit itt olvasol a gyakorin, szintén ilyen tudatlanságból fakadó kérdések zöme, amikor a terhesség alatt hormonhiány okoz vérzést ( ez többnyire maszatolás inkább, ha erős vérzés, az már fenyegető vetélés), illetve haematóma alakul ki és az vérzik, ami szintén veszélyes állapot.


És tudom, hogy itt sokan megkérdezik ezt, ugyanígy azért, mert fogalmuk sincs a saját testük működéséről, de ettől ez még butaság.

Ha megsértődtél erre, ha nem.

2021. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!