Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb BPD? Talán valami baj...

Nagyobb BPD? Talán valami baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 28 hetes kismama vagyok, első babás, aki nagyon aggódik. Tudom, itt senki se orvos, de mégis kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, na meg persze a segítségetekre.


Nem régiben voltam terhesgondozáson, ahogy szokás, UH-n megnézték a babát, ahol megállapították,hogy a baba BPD-je 30 hetesnek felel meg, viszont a többi értéke megfelel a jelenlegi korának. Az orvos nem igazán mondott semmit, csak annyit, hogy "ez még belefér...".

Viszont én megijedtem és az aggódás előtört, ez a két hét eltérés nem sok?! Nem minősül ez rendellenességnek?


Tapasztalt valaki ilyet? Vagy valóban csak túlreagálom.


Köszönöm előre is annak aki válaszol.



2021. aug. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta ez még belefér. Szerinted bevállalja, hogy félretájékoztat? Ha igen, akkor keress másik nőgyógyászt, akiben megbízol.
2021. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy két mérete között 2 hét eltérés volt, de fel se merült, hogy aggódjak, hiszen az orvos azt mondta, rendben van, ő pedig jobban ért hozzá, mint én. Egészségesen született a baba, minden mérete normális.
2021. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Ugye tudod, hogy akár el is mérhetett valamit?
2021. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az a mérés se 100%.
2021. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét fiamnál minden értékük 2 héttel volt nagyobb, kivéve a combcsontjukat. Hát szép nagy növésűek is, de arányaiban örökölték az én tömzsi lábaim. Valószínűleg nálatok valakinek meg a feje nagyobb.
2021. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha baj lenne azt mondták volna. Nekem egyik vizsgálatkor azt mondták pici a baba, egy hónap múlva hu milyen szép nagy. Ha azt mondja az orvos rendben van, akkor rendben van :)
2021. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van és tényleg túl aggódom a dolgokat. Csak még új számomra a dolog. De igyekszem majd lazábban kezelni a dolgokat és nem rágörcsölni. 🙂
2021. aug. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!