Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond ha elmúlik a mellfájdalom...

Gond ha elmúlik a mellfájdalom nagyon korai terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk, mióta a kisfiúnk megszületett azóta megérzem mikor van peteérésem, szurkál olyankor a hasam. Bele vágtunk a nagy projectbe, persze nem csak megérzés de naptár segítségével is vágtunk bele. Már azelőtt elkezdett fájni a mellbimbóim, mielőtt a beágyazódás megtörtént volna, és a tejem is több lett, még mindig szoptatok. Mellem nem feszül, a kisfiamnál se feszült csak a bimbim volt nagyon érzékeny. Illetve alhasi szurkálódások voltak. Most hó végén kellene megjönnie kb 27-28-29 szóval még van pár nap a tesztelésig, de a bimbim már nem fáj annyira, sőt, utóbbi pár napban reggel semmi csak napközben érzékenyebb kicsit, de már jóval nem annyira mint azelőtt. Kicsit aggódok, hogy negatívat fogok tesztelni. Jart valaki így?

2021. aug. 25. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Húha... Hát, szerintem pont így még nem járt senki. Legjobb lenne szerintem, ha nem dumálnád be magadnak már szex után, hogy garantáltan terhes vagy, mert így nagy csalódás érhet. Nem azt mondom, hogy nem lehetnek sejtései az embernek, de te már konkrétan eldöntötted, hogy terhes vagy. Jól értem, attól tartasz, hogy már el is vetéltél? 😬
2021. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lennél, kb mostanság ágyazódhatna be bármi, és kb 2 nap múlva kezdhetnél érezni tüneteket, ha (!) éreznél egyáltalán. A hcg csak Beágyazódás után termelődik olyan szinten, hogy tünetet okozzon! Amit érzel előtte, az pms! Max akkor lenne másképp, ha korábban lett volna ovud.
2021. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el hogy terhes vagyok de a tünetek eléggé feltünőek, ha negatívat tesztelek nyilván csalódott leszek kicsit de az elsőnél is fél évig próbálkoztunk úgy hogy tudom milyen érzés mikor nem terhes az ember. De ott a sok próbálgatás közben kiderült az IR és sokszor ki is maradt a mensim. Azért nem jött össze. Azóta fogytam 10 kg és tudatosabban is étkezek, szülés után pedig fél évre jött meg de minden hónapban rendszeresen jön meg. Csal arra voltam kiváncsi valakinek volt e hasonló tünete ha összejött a baba.
2021. aug. 25. 08:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, nekem kb 25-26 napos a ciklusom, 12-13 volt peteérésem, a beágyazódás pedig 20-22ig, nem pedig most mert most kellene majd 2-3 napon belül megjönnie, a beágyazódás pedig nem közvetlen a mensi előtti 2-3 napban van.
2021. aug. 25. 08:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás folyamata nem egy fix ideig tart. Simán van olyan, hogy a menstruáció előtti napokban fejeződik be. Nem véletlen, hogy kell legyen egy bizonyos minimális hossza a luteális fázisnak.
2021. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érthető. Majd kivárom meg e fog jönni 30-ig, ha nem, tesztelek és leírom mi lett az eredménye.
2021. aug. 25. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Amúgy ebben az időben még nem is "kell" legyen bármilyen tünet, ha terhes is vagy. Szóval ha nem érzel az ég világon semmit, az sem jelent bajt.
2021. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"kedves" kérdező. Ha leírtad volna a plusz infókat, akkor pontosabban is tippelhettem volna. #2
2021. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező női megérzéseid,mindig be jönnek. tesztelj,nőődokihoz mennyél el. sok sikert,kivánom baba legyen
2021. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 1 héttel iszonyatosan fájt a cicim, a várható mensi előtt 2 nappal már pozit is teszteltem. Most vagyok 6+4 hetes, és most hagyott alább a cicifájás, én is most megijedtem hogy tegnap előtt még rá se tudtam feküdni, aztán tegnap meg már csak ha erősen nyomtam akkor fájt, simán tudtam hason is lenni. Remélem nekem sem problémát jelez.
2021. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!