Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa folyás, szerintetek mi...

Furcsa folyás, szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 napig barna folyásom volt, de csak egyszeri alkalommal naponta, és ilyen kocsonyás volt... Utána valami sárga nyúlós jött ki belőlem, aztán fehér, kissé darabos folyásom volt... Fáj ott lent, meg néha viszket is, alhasam is fáj néha, 2 hete jött meg kb. a menzeszem és egy nappal előtte, mielőtt megjött voltunk együtt a párommal, védekeztünk óvszerrel, de miután elélvezett nem húzta ki egyből...A menstruációm is csak fele annyi volt, de élénkpiros és egyik nap egy nagy alvadt vérdarab is kijött belőlem, viszont ugyanúgy 6 napig tartott mint szokott, csak kevesebb, de a hasam is görcsölt. Vajon lehetek terhes, kifolyhatott az óvszer oldalán? Miután megnéztem víz nem folyt belőle, tehát lyukas nem lehetett. Szerintetek?

2021. aug. 27. 21:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy sűrűn kell vizelni és most nagyon stresszes is vagyok...
2021. aug. 27. 21:54
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem terhes vagy hanem összeszedtél valami nemibajt ha viszket is
2021. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak néha viszket, meg kicsit száraz is... De remélem igazad van
2021. aug. 27. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Fúj,mármint..ja.

Ezzel nőgyógyászhoz kellene menned,nem feltétlenül itt kérdezni,hiszen minden amit rá olvasunk csak saját tapasztalatból fakad.


Nem hiszem,hogy terhes vagy,ha az a kérdés.

2021. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Iiigen, fúj, tudom...De sajnos nem tehetem meg, hogy nőgyógyászhoz menjek,ezért kérdezek itt...De amúgy igen,az lenne a kérdés.
2021. aug. 28. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tehetnéd? Tiltja a vallásod? Ha várandós lennél is az első utad ígyis úgyis oda kellene,hogy vezessen. :D
2021. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehet kapni a patikában rá gyogyszert.
2021. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kérdezz ott rá milenne a jó.
2021. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem tiltja a vallásom, de most nincs lehetőségem rá családi okok miatt... :'D
2021. aug. 28. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérj kölcsön pénzt vagy menj sztkba az ingyen van. Kezeletlen fertőzés csúnya maradandó károkat is tud okozni
2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!