Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden van olyan nőgyógyász...

Szegeden van olyan nőgyógyász aki programozott császárt csinál a kismama keresere?

Figyelt kérdés
Szornyulkodos, rosszindulatú hozzaszolasokra nem vagyok kíváncsi!
2021. aug. 29. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindig van 1-2 értetlen, sztk-ba járó, “még amikor lehetett sem fogadtam orvost vagy adtam volna hálapénzt mert fizetem a tb-t” fajta ember, mindig megjelennek az ilyen kérdések alatt és dumálnak ki a kő alól. Nekik ez egy ismeretlen világ, nem kell velük foglalkozni, remélem találsz majd orvost aki megoldja ezt a kérdést.
2021. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Miért ne lehetne?

Mikor ügyeletes az orvos bemegy, és szépen megcsinaljak a műtétet.

Simán lehet oka egy szivhang leesés ezt pl simán lehet provokalni is, anyai levegő vissza tartással.

De millió meg egy ok lehet

2021. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Van egy lassan 8 centis petefeszekcisztam es félő hogy kifakadna ami nagy kárt tudna csinálni . Az az orvos aki a csaszart javasolta nem szuleszt. Ezért szeretnék olyan orvoshoz menni aki maga is ezt vállalná.
2021. aug. 30. 06:54
 14/21 anonim ***** válasza:
Április 24-re vagyok kiírva, de már most megbeszéltem a fogadott orvosommal, hogy programozott császár. Semmi akadálya. Nem magánkórház és még csak lakcím szerint sem ide tartozom. Mindent meg lehet oldani.
2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
14es és azt hogy mikor nem lehet orvost fogadni? Vagy a programcsászárért kockáztatod börtönt?
2021. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy megbeszéled mikor ügyel az orvos, bemész, csinál egy rossz NST-t.

A főorvos tudja mi a dörgés, pecsét a papírra és már a műtőbe is vagy saját orvossal.

Fizetni meg magánrendelésen fizetsz , mondjuk egy extra 6 hetes ellenőrzésére 150.000 ft-ot



Így minden legális. És akinek saját orvosa van, így is csinálja.

69%- al lett több az indított szülések száma.


Nem gondolod hogy az eü-ben bárkit érdekel mit akarnak a politikusok?!

2021. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

16os, nem nem legális. És én is ott dolgozom, nálunk hasonlóért most vittek el két nővért, egy orvost meg jelentették fel a beteget is.


Elég sok álruhás ellenőr jön, betegnek kiadva magát, így egyre kevesebb orvos kockáztat, mert tudják törvénytelen.

2021. okt. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
16os, nem értem hogy lehetnek emberek akik még fizetnek is a császárért. Nekem az volt, de soha többe nem szülök, majdnem ott haltunk meg mindketten.
2021. okt. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15-ös fogalmam sincs, hogy oldja meg a doki, de ez a része nem is érdekel :) vizsgálat a magánrendelésén van, egyéb vizsgálatok vérvétel stb meg a kórházban, de a kutya meg nem kérdezi, miért ide jövök, pedig ahogy írtam nem oda tartozok lakcím szerint. Azért mindent ne higgy el, amit a média szajkóz. Sok benne a hazugság. Mindent megoldanak ebben a világban már.
2021. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Erdekes, akik a környezetemben császárral szültek senki sem panaszkodott, sőt..! Sokkal humanosabbnak mondták mint a huvelyi szülést!
2021. okt. 7. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!