Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozog ma a babátok?

Mozog ma a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem alig. Estig adok neki időt ha nem aktivizálja magát akkor bemegyek a kórházba :(
2021. aug. 30. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha másé mozog, a tiéd is fog? Nem értem a kérdést...
2021. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes terhes vagy? Mit csinálsz,hogy mozogjon?

Nem minden korszakra jellemző,hogy folyamatosan mozognia kell a babának (meg amúgy sem,alszik a hasadban is..).


Ha mozogsz,simogatod a hasad,befekszel egy kád kellemes vízbe (vagy épp hideg van,és fázni kezd,a te testhőd tartja melegen) felébred.

Amikor nem mozog ne hidd,hogy azonnal majd UH meg fekvő beteg leszel.

Felküldenek lépcsőzni,mozgatnak hogy ébreszd meg a babát.

2021. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
front van meg hideg idő van. hányadik hétben vagy, milyen fekvésü babád?
2021. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy hány hetes vagy. A 21-22. hét előtt simán tudnak még úgy feküdni, hogy abban a pozícióban nem érzed a magzatmozgást.

Ha ettől előrébb vagytok, akkor az más.

Egyél csokit, vagy igyál egy Cola-t, kávét, és feküdj le a bal oldaladra. Nálam ez be szokott jönni.

2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
37
2021. aug. 30. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Már megint túlpörgöd ezt a mozgás témát. Hagyd már szegény gyereket békén.
2021. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ma lustább, én is aggódtam, mert egészen délig nem mozdult, pedig szokott. Az ebédre viszont beindult, ahogy szokott, úgyhogy megnyugodtam. Nálam azok a sarkalatos pontok, az étkezésekre mindig reagál valahogy. Biztos a te babád is reagál valamire tipikusan, próbáld átmozgatni kicsit. Ha semmire se reagál, akkor inkább menj be, inkább legyen vaklárma, mint baj.
2021. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Örülj neki,hogy alszik.Ha kijött imádkozni fogsz,hogy végig aludjon csak két egész órát egy huzamban. :D
2021. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3.gyerekem tapaszlt vagyok már. Nem kell ijesztgetni.
2021. aug. 30. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Magadat ijesztgeted.37 hetes vagy 3.gyerekkel.Csak alszik,ne ébreszd fel csak ha már tényleg régóta nem mozog.. :D
2021. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!