Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen nektek is sokat...

26 hetesen nektek is sokat mozog/mozgott a babátok? Ez azt jelenti hogy keveset alszik?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap érzem, pár órakat kivéve. Rugdos, feszíti a hasam, forgolódik...éjszaka is sokat fent van. De akkor mikor alszik vajon?! Csak abba a pár órában amikor nem érzem?

A tietek is ilyen kis aktív baba?😊


2018. okt. 27. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok és kb a 15.héttől folyamatosan mocorog. Nagyon kevés a "nyugalmi" idő. Szerintem ez jó dolog, nekem legalábbis biztos, hogy tudom hogy él és mozog. Szó szerint. :) Én sem tudom mikor aludhat akkor biztos nem mikor box edzést tart odabent. Szóval igen nekem nagyon aktív végig. :)
2018. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26. hét körül az én babám is crazy volt :) Egyfolytában ment a házibuli, de annyira hogy már hányingerem volt a sok rúgástól. A csúcs az a 15 percig tartó csuklás volt :D Most 37 hetes vagyok, ezek az egész napos mozgások elmúltak, kezd beállni a napirendje, éjszaka alszik velem, délelőtt pihenget,de azért mocorog, délután, estefelé pedig jön a feszengés, hólyagbox és a borda taposás :D
2018. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor gondolom általában ebben az időszakban a babák ilyen mozgékonyak.

Jó nektek hogy már nem sok van hátra, szeretek terhes lenni de már nagyon szeretném látni és érezni őt!😊

2018. okt. 27. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom megállás nélkül tolta végig, a nagy még vajúdás közben is. 😄 Kint viszont jó alvók, mindkettő átalussza az éjszakát 6 hetes korától.
2018. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csuklás engem kikészít. Szegénynek mintha behorpadna az egész tüdeje. Nagyon látszik a hasamon is. Még jó hogy őt nem zavarja. Halálra fog rémíteni vele idekint. :D
2018. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is kislányom lesz, kíváncsi leszem mennyire lesz aktív majd idekint.😊


Én a csuklását eddig 1x vettem még csak észre. 😊

2018. okt. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!