Gumimacika2 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 23-án volt ovulációm elméletileg ,a férjemmel előtte ( kb egy héttel) utánna is együtt voltunk .Lehetséges ha mondjuk 16-17-19-21-22- én együtt voltunk hogy terhes legyek?😶 Az érdekelne igazábol hogy volt e valakinek ilyen bamar tünete? Kb 4-5 napja erős hányingerem van evés előtt után változó de mindig olyan hirtelen tör rám és ugy érzem most minden kijön belőlem de hiába megyek és próbálok semmi sem jön.Nem vagyok nagy étvágyú de pl tegnap elmentünk egy étterembe enni és felfaltam az egész adagot amit adtak (nem kis adag volt) és még utánna bement egy szelet torta is és csak akkor éreztem azt hogy jól laktam,máskor meg eszek egy maréknyi ennivalót és dugig vagyok.Másfélhét alatt hiztam 2 kgt máskor egy hónap alatt nem jön fel 1 kg 😃3nappal ezelőtt egymás után ettem a csokit meg a savanyú káposztát igazábol felsem tünt csak a párom kérdezte hogy káposztát és csokit eszek?😶A hasam délutánra felpuffad mint amikor mensi előtt szokott,illetve feltünően sűrűn kell wc-re mennem eddig jó volt ha egy héten 2szer volt most meg napi 2.Nem csináltunk még tesztet 09.06-án kellene megjönnie de nem tudom ezeket hova tenni.Volt már bélproblémám vakbélgyulladással műtöttek decemberbe arra is gondoltam nem e ott van valami probléma ismét.Irjatok véleményeket légyszi☺️😶😶



#terhesség #teherbeesés #Terhesség első jelei #Terhes lehetek ha
2021. aug. 30. 15:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmilyen tünetem, csak az elmaradt mensi. Hányinger, hányás és társai kb. a 6. héttől jelentkeztek.
2021. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked.Azért biztos van oka,hogy valaki sokkal tünetmentesebb,kíváncsi lennék mi az oka,hátha orvosolható a rengeteg hányás/rosszul lét.. T-T
2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én világ eletemben beteges fajta voltam, valagogy sejtettem, hogy ha teherbe esek is a rosszabbik verziót kapom és valóban 😂
2021. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
21.es vagyok én meg meg sem álmodtam hogy így megfogok szenvedni a rosszullétekkel, mikor elkezdtem émelyegni azt hittem csak bemesélem, aztán hamar rájöttem hogy nem. 😄 Főleg mikor először hánytam. Tegnap is például. 🥴
2021. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%

Én nem szoktam reggelizni,mert nincs kedvem levánszorogni az ebédlőig munka időben.

Na most a terhesség ezt nem tolerálja.12:30 felé elkezdtem émelyegni,sose voltam tőle rosszul.

Elindultam le,12:46-kor össze estem a liftben.Kiderült,hogy semmi komoly csak 6 hét 4 napos terhes vagyok..Onnantól napi szinten hányás,émelygés,szédülés.. 😅

Alacsony folyamatosan a vérnyomásom,pedig kávézom,a cukrom is nagyon rossz.Nagyon meg lehet szívni ezt az első trimesztert.

2021. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
47%
Meg bizony, egyetertek. Nekem ma a gyomrom fáj borzasztoan, reggel 6kor arra keltem hogy, ha azonnal nem eszem legalább 2 szem kekszet, odarokazok, menten, sosem történt még ilyen
2021. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
47%
Igen a legelején főleg akkor voltam rosszul ha üres volt a gyomrom. Érdekes de a kaját meg kívántam. Tényleg jól meglehet szívni az első trimesztert.
2021. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
47%
Igen, én is akkor leszek rosszul, ha üres a gyomrom. Paromnal vagyok kint svedorszagban egy kisebb városban már 5 hete és megkivantam a hamburgert de itt nincs gyorsetterem, bementunk a varosba 20 perc vonattal, mire odaertunk közöltem h nekem sajtgolyo és csirkeszarny kell, amikor meg meglattam a párom burgeret, az kellett 😂 előtte napokig faltam a, negercsokot, most hogy van, belőle egy tonna, chips kell😂
2021. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A válaszok ellenére csak ugyan olyan fosul voltam tegnapis egésznap pedig nem vagyok az a fajta aki bebeszéli magának ahogy fentebb irta valaki igy hát ugy döntöttünk tesztelünk egyet.Nem tudom hogy de a teszt erős pozitív lett😶Nem akartam hinni a szememnek ezért csináltam mégegyet azis pozitiv lett.Már hivtam a dokit jövőhéten megyek vizsgálatra.Köszönöm a válaszokat mindenkinek😘

2021. aug. 31. 11:44
 30/36 anonim ***** válasza:
60%
7 nappal menses elott borzasztó ritka a pozitív, lehet ikrek😂 képed van?
2021. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!