Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes embriónál nincs...

7 hetes embriónál nincs egyértelmű szív pulzálás. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint 7 hetes és 3 napos, a petezsák szabályos, 35 mm, benne szikhólyag és embrió, CRL: 11mm. Iszonyúan aggódom, rettegek. 2 hét múlva kell visszamennem, úgy érzem beleőrülök.

2021. szept. 2. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Lelkileg készítem magam, amennyire ez lehetséges. Nagyon jó orvos látott, kórházban, sokáig nézegetett. Egyszer azt mondta, hogy mintha látna valamit, aztán azt, hogy nem nem. Aztán azt, hogy ehet, hogy mégis, de lehet, hogy csak vibrál a monitor vagy a szeme káprázik. Egyszerűen nem tudta megállapítani, hogy van-e pulzálás. Életem legnehezebb percei voltak, szinte elájultam közben. Beszámolok majd, hogy mi történt, remélem, csoda történik, bár őszintén hinni nem tudok benne.
2021. szept. 3. 19:16
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, neked nincs túl sok barátod, ha jól sejtem.

Az a 6-7 hetes valami valaki gyermekének indult. Hadd essen már rosszul az embernek, ha egy vágyott terhességből nem születik baba. Na, menjél innen légy szíves.

2021. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12. értem, hogy mire célzol, de hogy ilyen hangnemben, ilyen megfogalmazással, az nagyon szomorú. Nem hiszem, hogy azért fogalmazott volna ködösen, ez egyértelműen rosszindulatra utal részedről. Ismerősnek is volt sajnos ilyen problémája és ugyanebben a rendelőben, ugyanez az orvos közölte vele. Ja és nem, nem "sivalkodott", mivel felnőtt ember. De ha "sivalkodna" is, ugye megbocsátod egy édesanyának, ha fáj az elvesztés? Elképesztő emberek vannak, erre te jó példa vagy. Nulla együttérzés, nulla gyerekszoba, nulla disztingvált viselkedés. Fel nem foghatom, hogy ha érdemben nem tudsz hozzászólni egy kérdéshez, akkor minek hánysz ide sértéseket? Nagyon szomorú, hogy ezt az oldal adminjai hagyják. Én is csak azt tudom kérni, mint az előző, kedves válaszoló: menj innen kérlek. Köszönöm!
2021. szept. 4. 12:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy?
2021. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!