Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyértelmű negatív lett a...

Egyértelmű negatív lett a tesztem, de késik a menstruációm, mi történik?

Figyelt kérdés
Soha nem késik a menstruációm, sőt korábban szokott megjönni, erős alhasi görcs és mellfájdalom kiséretében. A párommal az ovulációm környékén védekezés nélkül feküdtünk le, de odafigyelt, időben kihúzta. Jelenleg 2 napja késik a menstruációm, most este csináltam tesztet, de egyértelmű negatív lett. Nem szeretnék gyereket, de nem volt ez a negatív 100%ig megnyugtató, illetve a hasam is fájdogál tompán. Önök szerint teszteljek többet, forduljak orvoshoz, vagy vegyem ezt egy kimaradt menstruációnak..? 17/L

2021. jún. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy időben kihúzta, pont elég lehet ahhoz, hogy terhes legyél.

Csinálj egy tesztet reggel. Ha csak az az egy alkalom volt, amikor védekezés nélkül voltatok együtt, már ki kell mutassa.

Ha az is negatív, akkor könyveld el, hogy kimaradt, előfordul ez.

Ha következő hónapban rendesen megjön, nincs teendő, ha nem, menj el orvoshoz.

És ha nem akarsz gyereket, ne adj neki lehetőséget megfoganni...

2021. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm válaszod! Mennyit várjak a következő teszt megcsinálásával?
2021. jún. 1. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 nap késés semmi. Nekem is napra pontos szokott lenni, de volt, hogy késett 5 napot, szóval megértem, hogy aggódsz. De ha a teszt is negatív, akkor pláne ne parázz. Hogy megnyugodj, pár nap múlva reggeli első vizeletből csinálj újat, de addigra jó eséllyel meg is fog jönni.
2021. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Köszönöm a válaszod, pár nap múlva újra próbálom.
2021. jún. 1. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Az együttlét után 14 nappal már bármelyik teszt kimutatja a terhességet.
2021. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi történt,terhes vagy?
2021. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább reggel tesztelj, első vizeletből, abban a legnagyobb a Hcg koncentráció. Ha máskor is voltatok együtt, később is foganhatott, de persze bármikor kitolódhat párnapot amensi, sőt, ahogy írták, ki is maradhat (pl. stressz hatására)
2021. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!