Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés magzatvíz mellett...

Kevés magzatvíz mellett antibiotikum?

Figyelt kérdés
Van/volt egy vesegyulladásom, ami gennyes-véres vizelettel jár és magas lázzal. Korházban kezeltek 1 hetet majd hazaengedtek, de viszont otthon is kell szedjem az antibiotikumot. Már csak pár db maradt. Tegnap voltam genetikai uh.on és 31 hetesen nem hinném, hogy jót jelent az hogy kevesebbnek tűnik a magzatvizem. 2 hetente kontroll. Szívárgást nem érzek, viszont félek, hogy az antibiotikummal megölöm a babát.
2021. szept. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem árt a magzatnak és nem lesz tőle kevesebb a magzatvíz, amúgy olyan gyógyszert nem adnak, ami árt neki, tudnék mesélni, hónapokig nem adtak nekem semmi hatásosat terhesen, pedig nagyon szarul voltam.
2021. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1-es, félek hogy a burok megrepedhetett talán és nem védi a babát semmitől. Ezért félek beszedni a gyogyszert. Bár szivárgást nem érzek mégis félek, tartok tőle.
2021. szept. 3. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A burok nem reped meg az antibiotikumtól, hülyeségeket gondolsz, ezt csak te tudod leküzdeni, mert alapja nincs ezeknek a félelmeknek, egyébként az antibiotikum a magzatnak sem árt, bár nem jut el hozzá rajtad keresztül, a gyulladásodtól viszont lehet baja.
2021. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten, hogy a gyulladástól megrepedhet a burok :( hála szívárgást nem érzek. Ma este szedem be az utolsó antibiotikumot. Viszont nőgyógyászhoz csak 16.-ra kaptam idöpontot. Remélem nem lett kevesebb a magzatvíz.
2021. szept. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!