Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hét körül már tapasztaltat...

28. hét körül már tapasztaltatok szurkálást, kicsit görcsölés jellegű fájdalmat?

Figyelt kérdés

Tegnap este eddig ismeretlen jellegű fájdalom jelentkezett a hasamban. Nem ez az összegörnyedős, biztosan érzem, hogy baj van kategória.. épp vezettem, akkor jelentkezett kb 20 percig, hol elmúlt hol újra előjött. Ma reggelre már semmi ilyen nincs. Első baba, így fogalmam sincs mi a helyzet... :D

Ennek a fájdalomnak már köze van ahhoz, hogy az utolsó 3 hónapot tapossuk? Esetleg egy jel lehet, hogy többet pihenjek?

Teljesen jól vagyunk, a baba ma is aktív, folyás sincs, minden változatlan, csak ez a tegnapi fájdalom, ami kicsit feltette a kérdőjelet a fejembe. :)

Ha valaki tudja miről beszélek légyszi segítsen mi lehetett ez. :)

Illetve ki mennyit keményedett már ebben az időszakban? Én egy kezemen megtudom számolni összesen, de ez is érdekelne. :)


Dokival egyenlőre nem beszélek, mert egyszeri alkalom volt, és tényleg minden úgy zajlik, ahogy előtte. Ha újra jelentkezik, mindenképp hívom.


2021. szept. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem tapasztaltam ilyesmit szülésig.
2021. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalok ilyeneket, és nem csak egyszeri alkalom volt eddig, és nem is csak 20 percig tartott, hanem volt, hogy 1-1,5 napig.

Mivel voltam orvosnál (nem emiatt, hanem egyébként is aktuális volt), tudom, hogy minden rendben.

Nem első terhességem, és sokszor operálták a méhem, ezért erre szoktam fogni. Az előző terhességem még problémásabb volt, 4 hónap kórházzal, állandó fekvéssel, sürgősségi műtéttel, visszatartásokkal; akkor sokkal több, és markánsabb panaszom volt, ez a mostani ahhoz képest nem is aggasztó.

Normál, problémamentes terhességgel összehasonlítási alapom sajnos nincs.

2021. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 29 hetes vagyok.
2021. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyulnak szalagok nő méhed,tágul minden
2021. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!