Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujjak dagadása, vizesedése...

Ujjak dagadása, vizesedése ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Minimum 3 liter vizet iszom naponta, esetleg van még valami más jótanács?

Reggelente szörnyen fájnak az ujjaim.

38 hkm


2021. szept. 5. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Megszülni ❤️
2021. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahogy erre a válaszra számítottam. 😊😍
2021. szept. 5. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szülés után se mult el rögtön. Nagyon sokáig szenvedtem vele. Csak az enyhítette a fájdalmat és vizesedést ha káposzta levelet kötöztem rá. Na az nagyon jól esett. Kb egy héten keresztül csináltam és szépen elkezdett múlni a vizesedés.
2021. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim csalánteát javasolt. Ittam, de hát...szerintem nem segített, de egy próbát megérhet.

Nekem kéztő alagút szindróma alakult ki az utolsó kb 2 hétre. Nagyon fájtak az ujjaim, minden reggel egy gyötrelem volt, hogy meg tudjam mozdítani őket. Majdnem fél éves volt a kisfiam, mire elmúlt sajnos.

2021. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!