Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, első baba,...

17 hetes vagyok, első baba, és éppcsak most kezd látszani picit a hasam, ha nagyon nézegetem a tükörben. Mire számíthatok később? Kb ilyen azonos tempóban fog nőni és nem lesz túl nagy, vagy majd hirtelen megindul és kireped a bőröm?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lutri. Nekem még 24 hetesen is kicsit látszott, simán letagadhattam volna, hogy terhes vagyok. Viszont a 37 hétre úgy megnőtt a hasam, hogy full stria lett az egész, még a derekam is.

Egyik barátnőmnek már első trimeszterben látszott, neki szép, kerek, pici pocija volt a 38. Héten.

2021. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 24 hetesen kezdett látszani. Addig csak úgy néztem ki, mint egy jóllakott napközis, mert nagyon puffadtam.
2021. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nem repedt ki a bírom. Elejétől kezdtem kenni, dm kismama olajjal, és a brendonban vett krémmel, elastic q a neve. Plusz fürdés után johnsons baba olajjal is, ezt nedves bőrre kentem, utána jött a többi is. Reggel este kentem, és fel órát hagytam, hagy szívja be a bőröm.
2021. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyentájt ez a jellemző első babánál..


Majd 23-24. Héttől lódul meg, h meglódul..

Nem lehet tudni.


2. Baba 14 hetesen letagadhatatlan volt.. mégsem lett nagyobb a hasam, mint az elsővel, aki a 18. Héten nekem volt làtható

2021. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 héttől jött egy erős puffadásos állapot, aztán 24. hét körül hirtelen látványos lett, de még pici. Most az utolsó hónapban kezdett tolni egy irgalmatlan hajrát, hétről hétre úgy érzem magam, mint aki mindjárt felrobban, akkora a hasam. Eddig nagyon szolidan nőtt csak.
2021. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23-24. hétől meg 30.hétől fog sokat nőni beindulni hasad.puffadás meg terheség elején normális a hasad
2021. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alkatfüggő. De, ahogy írják a 25.-30. hét körül megindul biztos látványosan a növekedés.


Nekem már 20. héttől elég nagy volt a pocakom. Most 26.-on meg már volt aki megkérdezte, hogy mindenórás vagyok-e :D

2021. szept. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En tulsulyos voltam akkor. Igy 40 hetesen is alig latszott 😂

Na jo a terhesseggel vagy 12kg lejott rolam, akkor fogadtameg h lefogyok.


A kovetkezo terhessegnel immar vekonyan olyan felidosen kezdett latszani. Eleg hatul fekudt szoval nem lett nagy hasam

2021. szept. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte csak puffadas volt, ami jött és ment.

Látványos keres terhes hasam a 16.héttől kezdett lenni, és az igazi növekedés a 23.hét körül indult. Onnantól már pólóból se volt jó a régi, terhes felsők kellettek.

Nadrágból a 14.héttől kellett a terhes kialakítású nadrág.

2021. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!