Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedett...

Terhesség alatt szedett valaki frontint? Lett belole baja a babának? Pszichiáterem azt mondta szedhetem, sok kismamát kezel De én félek.

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Rivotrilt szedtem, nem lett baj, de 12. hétre leraktam.
2021. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szabad tudni miert szedted?
2021. szept. 8. 17:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ez volt a leírásban és én mindig arra hallgatok, mert minden 2. orvosom tévedett már:

Terhesség


A Frontin-t nem szabad alkalmazni terhesség alatt, kivéve kezelőorvosa kifejezett utasítására.


Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


A Frontin tabletta szedése a terhesség alatt káros hatással lehet a magzatra, illetve az újszülöttre. Alkalmazása a terhesség utolsó három hónapjában vagy a szülés alatt az újszülöttnél elvonási tüneteket okozhat, valamint egyes esetekben átmeneti fejlődéslassulást tapasztaltak. Ezért ha Ön terhes vagy terhességet tervez, tájékoztassa erről kezelőorvosát.

2021. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Bonyolult volt, idegrendszeri zavar, nem pszichiátriai, de amikor leraktam, akkor már pszichiátriai szempontból is készen voltam, de azért le lehet rakni.
2021. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen
2021. szept. 8. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem szedném, brutál káros főleg a gyereknek. De lerakni se kis idő
2021. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én panikbeteg vagyok 20 mg scippat szedek. Szóba került a frontin de azt mondta az orvosom hogy rongybaba effektust okozhat,mert mi babát tervezünk a parommal. Nekem a seduxent mondta az orvosom.
2021. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Scippát nem tudtam szedni

Mirzatent irtak helyette, de az nem eleg sajnos mellé még kell a frontin is.. Énis pánikbeteg vagyok

2021. szept. 13. 18:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Előbb hagyd el a gyógyszert utána a baba
2021. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én szedtem,2018szeptemberben pozi lett a tesztem.2×0,25mg-ot.1hét alatt elhagytam a gyógyszert magamtól.Feleztem,negyedeltem stb..Én pánikbeteg,rohamokban jelentkező szorongásom volt.Azóta se vettem be gyógyszert.Féltettem nagyon a babámat,de hála Istennek 2019májusában egészégesen megszületett Azóta megtanultam kezelni a ,,hülyeségeimet",rengeteg erőt ad a kisfiam.Terhesség alatt szoktam le a cigiről is egyik napról a másikra.Én azt tanácsolom még a teherbeesés előtt kezd el letenni,mert azon fogsz aggódni nehogy baja legyen a kisbabádnak.Te mióta szeded a Frontint,mire szeded?
2021. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!