Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elöször is 1.jén csinaltam...

Elöször is 1.jén csinaltam egy tesztet amin ket csik vplt de halvany volt sápadt ezt 4 napal a mensim elot csinaltam habár az nap meg jött és nem értem?Miután elmult 7.-én és 8.án csinaltam tesztet es az is halvany lett lehet baba?

Figyelt kérdés
1.jen azert csinaltam mert hanyingerem volt azelot reggelente plusz a mellem is hirtelen meg nöt és eleg faradekony vagyok meg most is van hogy random finom illatoktol vagy kajaktol hanyingerem lesz.
2021. szept. 9. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért volrál rosdzul és a cicid is azért volt nagyobb mert megjött.

Nem lehet h csak száradási xsík volt a teszteken?

Kicsi az esélye h terhes légy

2021. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy száradási csik volt mert az szürke lett volna vagy nagyon nagyon halvány de a ket tesztnek volt egy havany kek arnyalatu csikja és a mainak egy rozsaszin halvany csikja vol plusz mikor meg szokot jonni nem szoktam roszul lenni es a melem se szokot hirtelen nöni és miotta elteltek a napok meg mindig roszul vagyok rengelente és faradt vagyok ugQn ugy egesznap megfejem is szokpt eleg sokszor sajogni meg ha iszok akkor egybol wcre kell menem es neha van hogy eltelik utana 5-10perc es ismet olyan mintha wcre kene menem de mikor el megyek szinte semmi
2021. szept. 9. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg a menstruaciom se volt olyan mint szokot lenni sokal kevesebb volt es neha barnas volt.
2021. szept. 9. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nőknél nagyon sok dolog okozhat a szokottnál eltérő mentruációt és tüneteket.

De ha még terhes is lettél volna, akkor meg kémiai terhesség, szóval SEMMI.

Az első teszt halvány pozi,(éppen hogy) és napokkal utána is olyan, akkor ott baj van

2021. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg kémiai terhesség, elindult valami de mégis megszakadt. Lassan ürül ki a hcg ezért lehet még pozitív a teszt (képed van?)
2021. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan a menstruációd mint máskor, hányinger stb stb. Szerintem ezt már csak belemagyarázod. Valószínűleg kémiai terhességed volt, ami el is ment a menstruációddal együtt.
2021. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!